Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Féltékeny vagyok de miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok de miért?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete szakíottam az exemmel ,mert azt éreztem hogy nem szeretem ,nem is jártunk sokat de neki én voltam az első ,velem is smárolt először és nagyon odavolt értem ,de én nem szóval szakítottam vele. Az egyik lányismerősöm akivel mondhatni "picit" nem vagyok jóban elkezdett irogatni az üzenőfalára ,az exem kommentel a képeihez ,szívecskézik és erről szól a facebookom. Tudom hogy én szakítottam vele ,de zavar. Lehetséges hogy szeretem ,vagy csak azért mert friss a szakítás ?

2012. nov. 9. 22:45
 1/3 Fülünyúl ***** válasza:
Nem szeretetről van szó itt, hanem birtoklási vágyról és irigységről. Egyszerűen csak azért vagy rá féltékeny mert másnak kell. Ha másnak nem kéne, téged sem érdekelne. Feltételezem tinédzserkorban lehetsz, arra jellemző ez a fajta felszínesség, de majd kinövitek jó esetben. :)
2012. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen. :S 15vagyok . de ez nem szándékos.:/
2012. nov. 9. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet rájöttél, hogy mégis csak szereted :)
2012. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!