Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítség! Hogy szerethetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogy szerethetnék ki valakiből?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy olyan valakibe, akibe nem lenne szabad, csak ennyit mondhatok. Amikor legutóbb beszéltem vele, ereztem, hogy elpirultam a tekintetétől, reszkettem, zavarban voltam, meg a szívem is gyorsabban dobogott. Amúgy aranyos nagyon ez a srác, Anya is mondta, hogy illik hozzam, de nem szerethetem, hogy miért azt nem árulom el. Hogy szerethetnék ki belőle? :( 17/L

2012. okt. 23. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:

"de nem szerethetem, hogy miért azt nem árulom el"


Ha segítséget vársz, akkor írj le mindent.

2012. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Járj új helyekre,ismerkedj új arcokkal..
2012. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Idővel. Ezt hiába erőlteted hogy felejtsd el úgy nem fog menni.
2012. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha kiderül róla olyan vagy mond rólad valami negatívat ami nagyon szíven üt, az kiábrándít...velem pont most történt ilyen. Csak egy valamit hallottam vissza, de olyan szinten kiábrándultam belőle hogy már nem is gondolok rá úgy..nem a legjobb megoldás, de ha nem akarsz szenvedni miatta inkább ezt "tanácsolom".
2012. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos elég gyakran látom a suliban, így még nehezebben megy a felejtés :(
2012. okt. 23. 22:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Tényleg, velem is volt mar olyan, hogy az imádott srác mondott rólam valami rosszat, és kiábrándultam belőle. Bárcsak most is valami hasonló történne. Köszönöm a tippet :)
2012. okt. 23. 22:18
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Igyekezz a rossz tulajdonságaira gondolni főleg, emlékezz vissza a béna helyzeteire, az undok beszólásaira, a hiányosságaira stb.
2012. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!