Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fogadjam vissza, vagy, várjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadjam vissza, vagy, várjak rá?! Az lenne a gondom, hogy nemrég összejöttem egy sráccal. Elhívott randira éstök kedves volt.

Figyelt kérdés
Olyan volt velem, mint eddig senki más. Ez azért lényeges mert ő volt az első komoly barátom és 2 nap alatt (tudom kevés) de nagyon megszerettem.Közölte velem, hogy ő még mindig szereti a volt barátnőjét, de már nem akarja őt csak elfelejteni és engem is szeret. Azt mondta, kell neki egy kis idő, de én úgy éreztem csak kihasznált és játszott velem, és ez nagyon fájt. Minden olyan hirtelen jött, ezért szakítottam vele.Amit nagyon megbántam,egész éjjel nem aludtam és nem tudom mit tegyek..haragszom rá nagyon és nem bocsájtottam meg neki, de szeretem. Mondjam ezt meg neki és válasszuk inkább a szünetet, vagy várjam meg, míg ő jön hozzám ? segítsetek!!

2012. szept. 24. 05:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy szakítottál vele! Milyen dolog az, hogy közben még az exére is gondol? Én a helyedben nem osztozkodnék rajta... Döntse el, hogy kit szeret igazából.

Ne keresd, mert csak ki fog használni téged...

2012. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hogyan felejtsem el?
2012. szept. 24. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz, de folyamatosan arra kell gondolnod, hogy ő még nem lépett túl az exén. Igazából ez döntés kérdése: "nincs szükségem egy olyan pasira, aki mást szeret, engem pedig csak kihasznál". De ez el fog tartani néhány hónapig, ezt a fajta "munkát" nem lehet megúszni. Kitartást, és sok sikert hozzá!
2012. szept. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. szept. 29. 11:21
 5/5 A kérdező kommentje:
azóta konkrétan bevallotta h csak arra kellettem, de hozzáteszem láttam rajta, h megbánta :/ de végleg kidobtam..
2012. szept. 29. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!