Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár hete összejöttem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete összejöttem egy olyan férfival, aki gondoskodó, törődő, mindent megtesz értem. Mégis furán érzem magam ettől. Miért?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mert szokatlan. régen tuti a bunkó parasztok vonzottak. most is azokon jár az eszed.
2012. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Hát ezt meg tudom érteni. Lehet, hogy azért, mert úgy érzed, hogy feladja önmagát, és neked egy önálló, független férfi kell, nem pedig kiskutya. Vagy azért, mert szinte megfojt a gondoskodásával, rádakaszkodott.

Nehéz megtalálni az egyensúlyt amúgy, de valahogy szerintem ott van, hogy az embernek akkor kell gondolskodnia a másikról, ott lennie, amikor a másiknak szüksége van rá. Ez mindenkinél más mértékű, viszont mindenkinek szüksége van privát szférára, levegőre, és senki nem szereti látni, hogy ha egyszer beleszeretett valakibe a személyisége miatt, akkor az illető személyisége megváltozik, feladja önmagát, hiszen te azt az önálló, saját szabadidejével rendelkezni tudó, saját véleménnyel rendelkező embert szeretted meg...

De ezt is meg lehet beszélni, viszont nem akarlak elkeseríteni, de vannak olyanok, akik egyszerűen kapcsolatban ilyenek és ezen nem tudnak változtatni. Akit pedig már hagytak el azért, mert a gondoskodásával fojtogatta a másikat, azokból lesznek a "persze, mert a nőknek az kell, aki bunkó velük, megalázza őket" típusú férfiak, akik aztán a nőkben keresik a hibát, hiszen ők mindent megtesznek...

2012. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek kényelmetlen és zavaró a túlzott gondoskodás, hiszen nem az apád. Lehet, az eddigi fiúktól nem kaptad meg a kellő figyelmet és ezért furcsa ez az új helyzet és hamar megszokod. Ha tényleg túlzásba viszi, akkor meg lehet említeni, hogy jól esik a figyelmessége, de nem igényled ennyire.
2012. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, csatlakozom az előttem szólókhoz. Én megtapasztaltam ezt. Fiú vagyok és feladtam mindent egy lányért, akivel mondjuk nem éppen hétköznapi módon jöttem össze, de ez most mindegy. A lényeg, hogy behittem, hogy ezt a csajt nekem küldték és nagyon meg kell becsülnöm, mert meg sem érdemlek ilyet :D (bárkivel megeshet) Szóval én feladtam magamat (de nem tűnt nekem nagy lemondásnak ez) és nem értettem miért olt le a lány, mert neki a bunkó, sajátos humorú srác tetszett meg bennem, aki beszólogat meg kicsit érdektelenül áll a világhoz. Amikor ezt el is mondta, én barom úgy bepörögtem (nem értettem mit akar) hogy úgy elküldtem a francba, hogy minden kommunikációnk megszakadt ezután és még akkora balf is voltam, hogy még ezek után fel is hívtam, könyörögtem, igérgettem pfff. Sajnos vannak hozzám hasonló végletes balfékek, akikkel nem lehet mit kezdeni. Az ilyen emberek nem kapcsolatra vannak kitalálva.
2012. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó ne mondj ilyet! Csak olyannal "kell" összejönnöd akit ez nem zavar. Én is ilyen vagyok csak lányban... aztán egyszer elgondolkoztam. Én nem szeretném, ha a párom olyan lenne mint én. Ezért megkérdeztem barátomat, hogy őt ez nem zavarja?! Aztán mondta, hogy nem, sőt neki erre van szüksége. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy az ellentétek vonzzák egymást. Neked valószínűleg olyan lány kell aki nem ragaszkodik annyira, de szereti ha folyton körülötte vagy stb stb... Szóval ne add fel a reményt :) ;) 20/L
2012. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!