Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeségnek tűnhet, de hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeségnek tűnhet, de hogyan fogadjam el?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt. Én 18 vagyok, ő 25. Nekem ő volt az első kapcsolatom, neki viszont voltak előttem is rövidebb kapcsolatai(inkább futókalandok). És mindig azzal nyugtat, hogy senkit nem szeretett így és tudom is h nagyon szeret.Lassan eljegyzésen is gondolkodunk. De van egy gondolat, amit nem tudok elfogadni sehogy sem. Néha eszembe jutnak az előző lányok. És hogy nekik is ugyan így mondta h szeretlek, ugyan így érintette őket stb. És tudom hogy ez így normális, de akkor is szörnyű belegondolni. Segítsetek kérlek.Hogy fogadjam el? (csak normális hozzászólásokat írjatok és kort is légyszi)
2012. aug. 14. 14:24
 1/10 okoska31 ***** válasza:

31F: őszintén. nem csak megijedtél a házasság gondolatától (eljegyzésétől) és kibúvót keresel?


Mert Te is leírod, hogy ez így hülyeség. Pláne azok után, hogy azt mondja, a többit nem szerette - gondolom nem is mondta nekik, hogy szeretné őket....

2012. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Téged szeret, ne érdekeljen!! Amúgy meg nem volt előtted semmi komoly.. nincs okod az aggodalomra.. Gondold azt, hogy a tiéd, hogy te nyertél. Ez önbizalmat ad majd. 19/N
2012. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eljegyzésen is gondolkoztok? Akkor próbálj erre gondolni, mikor előjönnek ezek a gondolataid. Hogy más lányokat nem jegyzett el, téged meg úgy néz ki, hogy el fog. Akkor lehet benned valami, ami nagyon megfogta őt. Jobban, mint az előző csajaiban. És am is ha két éve veled van, akkor biztos hogy nagyon szeret téged :)
2012. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csak engem szeret és hogy komolyan gondolja. De az h pár éve még mást is így ölelt... hát :/
2012. aug. 14. 14:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez valóban hülyeség :) A jelen számít, hogy most szeret téged, és te is őt. Azzal hogy együtt vagy vele és szereted, elfogadtad olyannak amilyen. Mindenkinek van múltja ez természetes. Ennyi erővel ő is aggódhatna, hogy te majd később más férfiakkal is szeretnél lenni a kíváncsiság miatt. De gondolom ő ilyenen nem agyal, mert hülyeség. Mert seret és bízik benned :) Nem elfogadni kell ezt, hanem megérteni.
2012. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29n
2012. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolj abba, hogy ő meg azon kattog, hogy mi lesz, ha egyszer rádöbbensz, senki mással nem próbáltad ki, és hiányolni fogod ezt.
2012. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez néha eszébe jut... mondja néha. De olyankor mindig megnyugtatom, hogy ilyen nem lesz. Ritka az ilyen, de nekem az első lesz az igazi :)
2012. aug. 14. 14:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz neked semmi közöd, hogy ő kikkel volt együtt előtted! Most veled van, és kész.
2012. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ritka hülye vagy! Pár év múlva meg más farkára fogsz vágyni. Úgyhogy csak lassan azzal az eljegyzéssel! Mindkét fél részéről!
2012. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!