Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám magamba bolondítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám magamba bolondítani?

Figyelt kérdés

Ötleteket kérek szépen, hogyan tudnék egy pasit megbolondítani.

Szeretném neki "visszaadni", hogy magába hülyített, aztán faképnél hagyott, vagyis inkább meglépett,mielőtt komolyra fordulhatott volna a dolog. Néha találkozunk (nem randi, nem direkt, csak összefutunk) és tudom, hogy még mindig bejövök neki, csak nem akar többet, mert egyszer már lerendeztem.

A baj az, hogy még mindig szeretem. Nem akarom még egyszer elszúrni, úgy mint először, hogy túl kimutattam amit érzek (szerintem emiatt lépett le, mert ő nem akart komoly dolgokat). Szeretné meghülyíteni úgy ahogy ő tette, hogy kiskutyaként másszon utánam. Nem vagyok eléggé rafinált, az egyszerű, egyenes dolgokat szeretem, ezért kérek tanácsot.



2012. szept. 22. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne tedd
2012. szept. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de én nem biztos, hogy dobnám a végén, most csak a csalódottság beszél belőlem, de igazából azt szeretném, ha ő is szeretne

úgyis elszúrnám, tudom... :(

2012. szept. 22. 22:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha tökös a tag, akkor ez nem fog sikerülni. Főleg az a része, hogy utánad kotlasson.


Egy igazi férfi nem fogja hagyni magát, hogy a nő vezényeljen.


Ergó ott szurtad el ahhol "lerendezted".

2012. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, 3-as, igazad van, de muszáj volt, mert mindig csak hitegetett, és már nem bírtam, hogy folyton csak várok a nagy semmire.
2012. szept. 22. 22:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vezényelni akarok, csak azt, hogy lássa, nem vagyok az a kis hülye már, és ez felpiszkálja.
2012. szept. 22. 22:53
 6/9 anonim válasza:
Minden pasi más típusú nőre vevő, ebből adódik h mindegyiket máshogyan kell meghódítani! Ismerd ki, tudd meg milyen típusú barátnői voltak pl.:csendes vezetgethető vagy határozott, vagány csajok! Minél több dolgot tudsz meg róla, annál inkább rá tudsz játszani a gyengéire... De ha ezt teszed, akkor csak átvágni tudod aminek én nem sok értelmét látom! A szerelemben magad kell adnod, téged szeressen meg, mert minden "maszk" lehull előbb utóbb.... Emiatt is felesleges, olyanra pocsékolni az időt, aki téged nem szeret viszont!
2012. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazad van, ha én úgy ahogy vagyok, nem kellettem hosszú távra, akkor ez se fog sehová vezetni.

Köszönöm a segítséget!

2012. szept. 24. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:

nálam is volt egy srác(igaz netes) szerintem hülyített , dícsért, érdeklődött utánam találkozót kért, tali előtt elmentem nyaralni, és úgy volt h utána talizunk.. és amikor haza jöttem le se szart.. ;) lehet h látta hogy bejön nekem már így, és hogy én ink komoly kapcsolatot szeretnék...

16L

2012. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
am hány évesek vagytok?
2012. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!