Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen korban tarthat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen korban tarthat egy kapcsolat örökké?

Figyelt kérdés

14/F,13/L

4 hónapja vagyunk együtt.nézeteltérések vannak,és lesznek is...sajnos.de nagyon szeretjük egymást.egyre jobban.Az első csókot is egymásnak köszönhetjük,nem volt még mással.

Valamiért ez engem is foglalkoztat,mint még sokakat az oldalon.Szerintetek?



2012. aug. 20. 15:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
most ezt mondod, de pár év múlva egymásra untok és másra vágytok. meg fog változni az igényetek is. mondjuk én ismerek olyan párt, akik így jöttek össze és most 40 évesek. de ez ritka mint a fehér holló. ma már az a jellemző, hogy ha valami elromlik akkor kidobják, nem pedig megjavítják.
2012. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy így álltok hozzá. És szerintem igen. Tarthat életvégig egy ilyen korban kialakult kapcsolat is. Sok-sok szeretet, türelem, figyelem kell hozzá, és talán a leginkább az, hogy sose felejtsétek el a lányt és a fiút, aki most vagytok, 50..60 éves korotokban se, bármekkora viharokat is támaszt körülöttetek az élet.
2012. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ritka az ilyen,de nem lehetetlen.

Ugyanakkor ha már msot nézeteltérések vannak,ha ezeket jól tudjátok kezelni,akkor ok,de ha csak vitával,akkor igencsak csökken az esély.

2012. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

ugyan már.most azt hiszed,hogy így lesz.Ha valóban kitart az életed végéig akkor gratulálok.

De rengeteg ilyen történetet hallottam élete szerelme,házasság stb.... aztán másfél év után szakítottak.mert megunták egymást,és ők 19 évesek voltak!

Na most gondold el.ti 14 év körül vagytok.Gyerek gondolkodással.Jön majd a felnőtté érés.lesznek távolságok,és akadályok.

Kisfiús ábránd az egész.

De ne legyen igazam!

2012. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem fogadod el amit a válaszadók, leírtak akkor miért tetted fel a kérdést, ha te eg vagy győződve a válaszról? valoszinuleg nagyon szerethetitek egymast, és szeretnétek inél tovább egymással lenni, de nem sok rá az esély h ez örökké tartson. márcsak azért sem mert egyszer meghaltok. és az m1 h ki hal meg elöbb, akkor már a másiknak az nem "örökké". és hidd el h még változni fog a véleményetek. :D ajánlom h olvasd vissza ezt pár évecskén belül. :)
2012. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Optimizmus,és kitartás,szeretet-ez kell.Szerintem. :)
2012. aug. 20. 15:16
 17/22 anonim ***** válasza:

"Miért lennék kíváncsi,milyen mással? :)"

"Optimizmus,és kitartás,szeretet-ez kell.Szerintem. :)"


Ezek tipikusan egy ártatlan, "kezdő szerelmes" szavai. Nagyon jó, hogy így állsz hozzá, mert így is kell, különben nem volna értelme...


A tapasztalat - ami neked még nincs - azt mutatja, hogy nagyon kevés tiniszerelem marad meg egy életre. Annyi minden közbejöhet, hogy el sem tudod képzelni. Bármelyikőtöknek tetszhet majd más. Külön iskolába fogtok járni, el kell költözni abból a városból vagy egyszerűen csak összevesztek. Sok-sok pofon kell az élettől ahhoz, hogy reálisan, tehát ne a mostani "rózsaszín köd" mögül nézd a világot. Ha ez így marad és a párod lesz a párod még 30 év múlva is, akkor jöhet az, hogy milyen lehet mással, mert az ember az ilyen. Nem 6 hónap után és nem 2 év után. Jól írják a többiek, 5 év múlva majd rájössz, miről írunk mi itt neked. Addig is csak "Optimizmus,és kitartás,szeretet", mert ez viszi előre a világot... :))

2012. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én 6,5 éve vagyok párommal (16 éves korom óta), de bármikor vége lehet. No nem azért, mert azt akarjuk, de bármi történhet.

Már most másabb a kapcsolatunk, mint az elején, elmúlik a nagy lángoló szerelem, amikor csak a másik tölti ki az agyad, csak rá tudsz gondolni, várod a találkozást, minden csóknál, érintésnél libabőrös leszel és ugrik egyet a gyomrod.

Nem azt mondom, hogy ne higgy benne, de ne erőltesd magadra, és ne szégyenkezz, ha már múlóban van a lángolás, esetleg néha duzzogva gondolsz rá, ezek mind természetes dolgok!

2012. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Meg abszolút nem bántásból írom, én is voltam ilyen idős, mint ti, teljesen más a látásotok, semmit nem tudtok még a világról, pont most jön az a bizonyos pár év, amikor kinyílik még jobban a szemetek, többet tapasztaltok, és ez igaz a szerelemre is.

Sok sikert nektek, és fogadd meg az előző szavaim is! (6,5 éves kapcsolatos)

2012. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Bár lehetnék "ártatlan, kezdő" szerelmes még egyszer. :)
2012. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!