Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak neki vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki vissza?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj, akire neten ráírtam. Egy ideig néha-néha leveleztünk is, e ez később elmaradt. később írt vissza nekem, a felvételire meg miegysmásra hivatkozott, hogy azért nem írt. Egyébként minden nap elég sokat fenn volt facebookon, tehát ez kamuduma.

Na amikor 2 héttel később ezeket visszaírta, mondom oké, majd beszélünk valamikor. Persze akkor már eldöntöttem, hogy nem írok neki többet, mivel ilyen kamudumákkal engem ne árasszon el.

Ő is írta, hogy majd beszélünk. Én viszont vagy 2 héttel később töröltem, erre ő most visszaírja ezt: töröltél?


Én nem írtam vissza, mert úgyis valami flegmát írtam volna neki, meg most mi van akkor, ha töröltem? Semmi.

Viszont ő megint írt:


"ha ne mszeretnél válaszolni...leglalább azt írd meg miért!?..nem értem. miért töröltél?"


Mit írjak neki? Flegmát nem akarok, de valamit mégis kellene válaszolni, mivel írkál. Engem viszont idegesít az írkálása.



2012. aug. 20. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg miért törölted? :D

Megírhatod, hogy úgy láttam, hogy mindig csak a kifogásokat keresed.

2012. aug. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha rövidet akarsz neki írni, akkor írd ezt:


"Ez egy utalás volt a részemről feléd, amit nem értettél meg. Semmi sem kötelező, mindenki úgy dönti el a dolgait ahogy szeretné. Én úgy döntöttem töröllek."


Hát ez szerinted megfelelő e, én így rendezném le, ez nem bunkó, nem flegma csak egy közlés a számára. De még kifejtheted esetleg, hogy miért, mert a végén még megkérdezi megint a miértjét.

2012. aug. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legundorítóbb hogy nem képesek az emberek egyenesen kifejezni magukat,engem is hülyítettek hogy soha nem ért rá az illető de el nem mukkantotta magát hogy "figyelj nem kedvellek van jobb dolgom is mint neked írni",még ez a stílus is jobb mint a hazudozás meg a nagy csönd... Én a helyedben nem foglalkoznák vele egy másodpercig sem,vannak értéktelen emberek akiken át kell lépni,keress normális embereket.Ennyi
2012. aug. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

71%-os:


Egyet értek, ha nem tetszik a pofám, mondja ki egyenesen.

De azért érdekes h töröltem most meg nem száll le rólam. Ennyire fáj az egojának vagy mi?

Amúgy nem különösebben foglalkozom vele, csak az h írkál idegesít.

2012. aug. 20. 09:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem ebből az utolsó üzijéből az jön le, hogy egy hisztis éretlen p.csa.
2012. aug. 20. 09:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Közöld vele, hogy úgy vetted észre, folyton lerázott, és neked olyan kamubarátokra nincs szükséged se a való életben, sem fb-n, akik csak a kifogásokat keresik, és nincs jövője az ismerkedésnek.

Amúgy, veled is egyetértek, meg vele is. Én is utálom, ha valaki mellébeszél, de azért, ha már megszünteti velem a kapcsolatot, és én őszintén tényleg nem tudom, hogy mi vitte rá a dologra, akkor engem is zavar, ha nem mondják meg az okát (volt már rá példa).

2012. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát abban az egónövelésben is lehet valami, lehet hogy most sajnálja, hogy úgymond már nem vagy kéznél neki ha valakivel beszélni szeretne....
2012. aug. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!