Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan aki 20-as 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki 20-as 30-as de még nem volt szerelmes?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy viszonzottan, de már voltak párkapcsolatai.

2012. aug. 15. 16:05
1 2
 11/18 ASOT ***** válasza:

az lehet szívem.

De ti úgy állítjátok be hogy ha nincs szerelem akkor nem is ismerkedtek.....mert minek...


szóval ebben a formában ahogy írod így már reálisabb,

2012. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy ha nincs szerelem nem ismerkedek? Én nem mondtam ilyet. Lehet, hogy a kapcsolat fogalma nem egyértelmű. Az ismerkedés nekem csak ismerkedés, a kapcsolat pedig kapcsolat. Nem említettem olyasmit, hogy nem ismerkednék, ha nem vagyok szerelmes. Én sem első látásra esek bele halálig senkibe.
2012. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 ASOT ***** válasza:

igen csak ez ugy volt érthető h "ha nem leszek beléd szerelmes mihamarabb akkor isten veled" szóval mintha esélyt sem adna....se a pasinak se magának.


de okés drága most már értjük egymást!

2012. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sosem voltam. Nem is hiszek abban, hogy létezik szerelem. Az csak puszta párzási ösztön.
2012. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Viszonzatlanul voltam csak szerelmes, de sokszor, szinte állandóan. Fiatalkoromban, talán 25 éves koromig.

Megpróbáltak átverni is, úgyhogy ezentúl nem leszek szerelmes. Ez nem más, mint egy furcsa elmeállapot. Kontrollálható.

30/F

2012. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, mint a 10-es választ író kérdező. Kettő kapcsolatom volt eddig, és egyiknél sem jött el az a nagy szerelem. Az elsőből ezért szálltam ki 3 hónap után, a második több, mint 1 évig tartott. Ez esetben iszonyatosan ragaszkodtam ahhoz az emberhez, szerintem sok ember akkor szeret annyira, mint én akkor, ha szerelmes is. Meg voltak olyan pillanatok, mikor azt hittem, megtörik a jég, de nem, egy idő után tudtam, hogy ennek egyszer úgyis vége lesz, csak úgy voltam vele, hogy még nem tudtam elszakadni tőle, így kivártam, míg úgy hozza az élet. És mindezek mellett az a legrosszabb, hogy hiába szerettem nagyon, és kötődtem, mégis lelkiismeret furdalásom volt, amiért szerelmes nem voltam. De mielőtt bármit hinnétek, nem pénzért vagy bármi más előnyért tartott addig a kapcsolat. (22/l)
2012. szept. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Én is pont így vagyok, kedves utolsó.

Néha még lelkifurdalásom is van amiért nem tudom szeretni az illetőt. Szerinted mi lehet az oka, hogy nem leszünk szerelmesek?

2012. szept. 4. 19:06
 18/18 anonim ***** válasza:
Hogy mi lehet az oka...Egyrészt szerintem vannak ilyen típusú emberek, akiknek ez nem megy olyan könnyen, de az a véleményem, hogy nem lehet levonni a következtetést, hogy nem is leszünk soha azok, mármint igazán szerelmesek. Lehet, hogy túl idealista felfogás, de én hiszem, hogy meg van írva nekem egy olyan ember, akiért tényleg oda leszek, csak még nem jött el. Meg esetemben az is baj volt, hogy ezt a két kapcsolatot nem az "életből" szereztem,hanem társkeresőn keresztül, ott meg eleve úgy találkozol valakivel, mint potenciális társ jelölttel, nem úgy, mint emberrel, és ennek szerintem vannak rossz hatásai.
2012. szept. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!