Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a barátnőmbe!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátnőmbe! Nagyon szeretném neki elmondani, de hogyan?

Figyelt kérdés

Oké, biztos hogy ilyen kérdést naponta írnak ki ide, de szerintem minden ember más, minden ember lelkében és szívében más játszódik le, ezért szeretném ha nem ráznátok le, hanem segítenétek!


Szóval van egy elég jó barátnőm, igazából több, mint két éve vagyunk jóban de az utóbbi pár hónapban sokkal közelebb kerültünk egymáshoz. Én sokáig voltam egyedül, nem voltak barátaim, vagy ha igen, távol éltek/élnek tőlem, és akkor hirtelen jött ő, és minden nap órákat voltunk együtt, minden nap beszéltünk, beavatott a dolgaiba, és éreztette, hogy szeret, mint barátot. Jó volt végre valakinek fontos lenni, jó volt végre, hogy nem voltam egyedül, és szerintem ez vitt bele fokozatosan abba az érzésbe, ahol most tartok: szeretem, de már nem mint barátot. Egész nap csak rá gondolok, ha nem találkozunk, vagy nem ír vissza pár órán belül, teljesen romokban heverek. Egyszerűen már függök tőle. Vele kelek, vele fekszem, vele álmodok és igyekszem kihasználni minden lehetőséget, hogy találkozzunk. A baj csak az, hogy neki nagyon sok barátja van, és nagyon elfoglalt, sokszor napokig nem is jelentkezik, és tudom, ha csak barátként néznék rá nem zavarna, de így megőrjít. szeretném tudni, hogy mikor kivel van, mit csinál? De leginkább azt, hogy miért nem velem van? Egyszerűen már féltékeny vagyok arra is, ha csak egy pasi (sőt, ha már egy nő!) ránéz. És sajnos elég könnyen megfogja az emberek fantáziáját, mert gyönyörű, szexi és hihetetlenül kedves. Mint egy angyal.

Annyira szeretném, hogy kicsit több időt töltsön velem, de erőltetni sem szeretném hogy találkozzunk, nehogy megunjon vagy nyomulásnak vegye... Így is folyamatosan ettől félek, hogy egyszer csak megun és nem fogom már látni.


Lassan már két hónapja, hogy így élek, se éjjelem, se nappalom, csak ő. Kb naponta szoktam kitenni face-re célozgató dolgokat, meg mikor kicsit kibukok, olyan jellegű rövid kis gondolatokat, de nagyon virágnyelven. Egy csomó ismerősömnek/barátomnak feltűnt már, sőt sokan le is vágják pontosan, h mi a szitu, ő viszont egyáltalán nem veszi a lapot. Sőt, múltkor mikor nagyon ki voltam bukva miatta, még ő vigasztalt... Annyira szeretném neki elmondani, hogy mit érzek iránta, mert ez lassan már megőrjít, de félek, megutálna, vagy elfordulna tőlem. Múltkor célozgattam rá neki, hogy vannak titkaim amit ha elmondanék, ő a világgá menekülne, de akkor azt mondta, hogy biztosan nem, és hogy ő mindig mellettem lesz, bármit is mondok neki. De szerintem erre nagyon nem számít. Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni, ha nem láthatnám, belehalnék, szükségem van rá, legalább a jelenlétére, a barátságára. De közben meg lassan kezdek ebbe beleőrülni. Olyan, mint a hullámvasúton, ha találkozunk és kedves, meg minden akkor a fellegekben vagyok napokig, aztán ha egy ideig le se szar magyarán, akkor meg kb meg tudnám ölni magam...


Mit tanácsoltok, mit tegyek? Normális esetben én is az egyenes utat választanám, és azt is tanácsolnám, de jelenleg még azt se mertem tőle személyesen megkérdezni, hogy velem töltené-e az aug 20.-át, nem hogy egy ilyen dolgot bevalljak neki...


Ja, egyébként 24 éves LÁNY vagyok.


2012. aug. 15. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ennek a kérdésnek tuti nem az a baja h rövid...:)
2012. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a kérdést olvastam el, meg azt hogy 24 éves lány vagy. buuzi-e vagy?
2012. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ő vonzódik a lányokhoz?
2012. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem olvastam végig, elég volt azért a benyomáshoz:

1. szeretethiányod van

2. szeretnél rá hasonlítani

3. ez nem szerelem

4. csalódhattál a pasikban, ezért keresnél lányt

5. mi ez a leszbi divat, istenem? DIVAT

Kapcsolathiányod van egész egyszerűen, és kapaszkodsz az első emberbe, aki foglalkozik veled.

2012. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
irtó szexibéjbi vagy, bevállalós dögös szexi amazon, aki a lányokat sem veti meg. nyami minden pasi álma!
2012. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Először is puhatold ki, hogy hogyan állna a dologhoz! Esetleg meg is teremtheted a körülményeket, pl. "most olvastam egy újságban, hogy...", és a reagálásából legalább annyi következtetést levonhatsz, hogy hajlik-e ilyen irányba. Ha igen, akkor viszont még ott a másik rész, hogy te is be jössz-e neki mint partner, de az már esetleg lehet direktebb is (esetleg "egyenes út" is), csak ne rohand le!

Viszont azt kell mondjam, hogyha már a célozgatásaid sem találtak értő fülekre (bár én azt nem tudhatom, hogy milyenek voltak), akkor könnyen lehet, hogy ez a vonzalom is plátói marad.

2012. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

-lehet, hogy divat a leszbikusság, de nem nálam. régebben is volt már, hogy tetszettek nők. de róluk csak fantáziáltam, szerelmes eddig nem voltam nőbe. ez az első. és tényleg szeretem, nem csak "azt" akarom.


- homo nem vagyok. bi már inkább. egyébként eddig csak pasival voltam, sőt jelenleg is vagyok egy igen hosszú és rossz kapcsolatban...


- igazából ő csomószor célozgatott már így rá. nemrég szakított a barátjával és akkor napokig mondogatta, hogy elege van a pasikból mindegyik szemét és hogy most már lányt fog keresni, meg velük fogja kipróbálni. meg mesélte, hogy régebben az egyetemi bulikban jöttek oda hozzá csajok, de sosem ment el velük... de ez mindig random kerül szóba és ilyenkor mindig röhög szóval nem tudom, csak viccel-e vagy most mi van?


- attól félek, ha be is jönnek neki a csajok, én nem fogok. mert ő annyira szép, tényleg gyönyörű én meg elég átlag vagyok, sőt, kicsit husi... :/ nem hiszem, hogy ilyenre vágyna. ha egyáltalán vágyik.

2012. aug. 15. 15:31
 8/13 A kérdező kommentje:
a legnagyobb problémám (a sok-sok többi mellett) az az, hogy nagyon sokan rá vannak kattanva. de tényleg. kb naponta meséli, hogy milyen újabb és újabb ajánlatokat kapott volt pasijaitól vagy épp az utcán, stb. és hogy mennyire elege van ebből. nem akarok ezek után én is ilyen lenni. vagy ilyennek tűnni a szemében...
2012. aug. 15. 15:33
 9/13 anonim ***** válasza:

Eddig 2 tippem bejött, te magad írtad le, de tartom a többit is. :)

Te tudod, te életed, de olyanban nem adok tanácsod, amiről meggyőződésem, hogy nem lesz jó a kérdezőnek...

2012. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Melyik két tipped? :)

Adj nyugodtan, minden tanács érdekel, komolyan. Az is, ha azt mondod, ugorjak ki az ablakon...

2012. aug. 15. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!