Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem vagyok szerelmes a barátnőmbe?

Figyelt kérdés

Igen, ez van, jogosan kérdezitek, hogy akkor miért jöttem vele össze?

Azért, mert végzős vagyok, és nem volt kapcsolatom 3 éve, és hiányzott már valaki, akit megölelhetek, megcsókolhatok, stb...

De akkor mért vele? Nincs olyan akit szeretnél?

De van, egy 15 éves kiscsaj, nagyon kedves aranyos szép, de: -végzős vagyok, 18 éves, és nagy a korkülönbség -én többre vágyom, mint amire ő kész (dugni akarok!!) -kedves velem, de szerintem ő nem érez így irántam :/

Úgyhogy összejöttem egy évfolyamtársammal a suliból, akivel együtt vagyok most már 2,5 hete. Ő is aranyos, de kicsit egyszerű, és nekem nem is annyira tetszik (mondják nekem, hogy szép de akkor is). Próbálok sokat vele lenni, hogy megszeressem, de nem megy, nem tudok őszintén bókolni neki, nem érzem azt a boldogságot, mikor találkozom vele :/ Mások előtt persze nem filózok ilyesmin (tudom, egy köcsög vagyok) de egyre inkább úgy érzem katasztrófa az egész. Ja még egy kis bonyodalom: a két említett lány együtt sportol, és barátnők! Valamint már facebookon is kinn fityeg a kapcsolatban jel D:

Légyszi mondjatok valami tanácsot, vagy csak osszatok le, akármit! Egyszerűen szarul érzem magam így!(már leírni is jólesett) Ha van sorstárs ő is írjon!

És a végére: ha valaki magára ismer: NEM rólad van szó!


2011. okt. 14. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Threesome.
2011. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szakíts vele, mert lehet, hogy ő szeret téged/szeretni fog és ha vagy olyan tökös pali, hogy dugni akarsz, akkor ahhoz is legyen gerinced, hogy őszinte légy vele!

Kinek jó ez így? Mindketten rosszul jártok.

Persze ez csak az én véleményem :P

2011. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát sztem ha elolvasod, amit írtál jön a válasz:) Mert hát azért akartál valakit, h legyenek érzéseid... vannak? Nem:D akkor meg nincs értelme így csak nehéz mindenkinek. Engedd el, megérdemli, hogy legyen egy rendes kapcsolata és te is.
2011. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Elsőnek: nem is lenne ciki megkérdezni..

Második: Igen, ez bennem is felmerült, de elég gáz lenne 2 hét után szétmenni :/ most mindenki azt hiszi, hogy itt a nagy szerelem...

Egyébbként azért akartam olyannal járni akibe nem vagyok szerelmes, mert úgysincs olyan a láthatáron akit szeretnék (vagyis van, de mégse :(

Azt tervezem, hogy várok egy hónapot, és utána, ha nem szeretek belé, szakítok. Annyira meg nem vagyok, görény, hogy meghúzzam és utána dobjam.

2011. okt. 14. 18:47
 5/15 anonim ***** válasza:

Na ez már más.

Ha tudod, hogy nem fogod szeretni, akkor ne használd ki. De ne is nagyon utalgass olyasmire, amit úgy érthet, hogy szerelmes vagy. Én a helyedben nem várnék 1 hónapot. Max 2 hét. A lány hogy viszonyul hozzád?

2011. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A lány szerintem szerelmes, és biztos rosszul esne neki, ha szakítanék vele 2 hét után :( találkoztam az anyukájával is, úgyhogy kicsit ismer -_-"
2011. okt. 14. 19:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Keress egy szexpajtit, ezért nem kell játszadozni valakivel, aki iránt semmit sem érzel. Két hét alatt úgysem kezd senki esküvőszervezésbe, inkább most szakíts, mint két év után.
2011. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már azért járj még vele,mert az hogy néz ki,hogy 2 hét után szakítotok,meg mit szólnak az emberek,bla,bla,bla...légy annyira férfi,hogy megmondd az igazat...van egy ismerősöm,ő is összejött egy csajjal,akiről egy nap után kiderült,hogy nem passzolnak össze,csakhogy ő képes volt ezt megmondani a csajnak...így te is és az a lány is jobban járnátok,ha nem azért jöttél össze vele,mert tetszik,akkor hiába vársz arra,hogy belezúgj...szóval legyél bátor és mondd meg neki,hogy nem működik a dolog...
2011. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha a lány valószínűleg szerelmes, akkor sztem mondd meg neki, hogy ez nem fog működni. 1 hónap múlva sem lesz könnyebb dolgod. Így meg csak hitegeted a lányt. Kérdés az, hogy mennyire bánt téged ez a dolog...
2011. okt. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem minősítem inkább amit csinálsz, bár nagyon sok minden eszembe jut, amikor ilyet hallok/látok/olvasok, mert velem is megcsinálták ezt, amit te ezzel a lánnyal, csak velem 2 éven át. Amikor színt vallott az exem, hogy bár szép, aranyos, kedves okos lány vagyok, de soha nem volt belém szerelmes, ezért jobbnak látja, ha külön folytatjuk, összezuhantam. Inkább ezt se részletezném, a lényeg, hogy 3. hónapja szedegetem össze a részeimet és még mindig nem tettem túl ezen magam. Vigyázz, hogy bánsz az emberekkel, mert ugyanezt kapod vissza, valaki mástól.
2011. okt. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!