Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem vagyok szerelmes a barátnőmbe?

Figyelt kérdés

Igen, ez van, jogosan kérdezitek, hogy akkor miért jöttem vele össze?

Azért, mert végzős vagyok, és nem volt kapcsolatom 3 éve, és hiányzott már valaki, akit megölelhetek, megcsókolhatok, stb...

De akkor mért vele? Nincs olyan akit szeretnél?

De van, egy 15 éves kiscsaj, nagyon kedves aranyos szép, de: -végzős vagyok, 18 éves, és nagy a korkülönbség -én többre vágyom, mint amire ő kész (dugni akarok!!) -kedves velem, de szerintem ő nem érez így irántam :/

Úgyhogy összejöttem egy évfolyamtársammal a suliból, akivel együtt vagyok most már 2,5 hete. Ő is aranyos, de kicsit egyszerű, és nekem nem is annyira tetszik (mondják nekem, hogy szép de akkor is). Próbálok sokat vele lenni, hogy megszeressem, de nem megy, nem tudok őszintén bókolni neki, nem érzem azt a boldogságot, mikor találkozom vele :/ Mások előtt persze nem filózok ilyesmin (tudom, egy köcsög vagyok) de egyre inkább úgy érzem katasztrófa az egész. Ja még egy kis bonyodalom: a két említett lány együtt sportol, és barátnők! Valamint már facebookon is kinn fityeg a kapcsolatban jel D:

Légyszi mondjatok valami tanácsot, vagy csak osszatok le, akármit! Egyszerűen szarul érzem magam így!(már leírni is jólesett) Ha van sorstárs ő is írjon!

És a végére: ha valaki magára ismer: NEM rólad van szó!


2011. okt. 14. 18:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a +

Amúgy katasztrófa az egész, ma msn-en közölte, hogy szeret, és én vagyok az első igazi kapcsolata... Ezek után nem volt szívem szakítani

2011. okt. 16. 17:07
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek :/

De még mindig azt mondom, hogy rendezd el amilyen hamar csak tudod, mert később sem lesz kellemesebb sem neki, sem neked.

2011. okt. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen kapcsolatban, csak én nő vagyok. Én ugyanezen okból benne maradtam majdnem 1 álló évig, mert szintén rettegtem, hogy össze fogom törni a barátom szívét, mert láttam, hogy ő oda meg vissza van értem. És én is onnantól éreztem magam egyre rosszabbul, hogy pár hónap után ittasan szerelmet vallott... Őrlődtem, kínlódtam, közben a párom ebből nem igazán érzékelt semmit, mert ő szárnyalt a szerelemtől és közös jövőt tervezett, aminek már csak a gondolatától felállt a szőr a hátamon. Aztán nagy nehezen szakítottam úgy fél év után, de úgy sírt meg rimánkodott, hogy visszaengedtem. Hatalmas hiba volt, után még szintén fél évig voltunk együtt, ő rajongva szeretett. Ördögi körbe keveredtem, nem túlzok, szabályosan belebetegedtem ebbe az állapotba fizikailag, folyamatosan nőgyógyászati bajaim voltak. Amikor aztán végérvényesen szakítottam vele, mondanom se kell, hogy teljesen bekattant a bánattól, hónapokig a szemrehányásait hallgattam, még 1 év után is a szememre hányta, amikor ő érdeklődött a hogylétem felől és említettem, hogy alakulóban van mással, hogy nem érdemlem meg... Iszonyú mély sebet okoztam ezzel neki és máig bánt a dolog. Hallgass rám légy szíves és még ma írd meg neki, hogy mielőbb találkozzatok személyesen és küldd el, mert minden egyes nappal ha tovább húzod, csak rosszabb lesz neki is meg neked is, ezt garantálom.
2011. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Megvolt, eléggé lesúlytotta, de magkönnyebbülés :D
2011. okt. 21. 17:47
 15/15 anonim válasza:
jobb ha most szakitol vele mert majd a csaj ugy beledszeret hogy nem lesz szived szakitani vele minnel elob es tul rajta :) mindketotoknek rossz igy es mindketotoknek jon majd az igazi csak turelem kell te meg minnel elobb lepj tul a csajon ha nem szereted nem erdemes vele jatszani hidd el :)
2012. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!