Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a barátnőmbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátnőmbe?

Figyelt kérdés
A lány barátommal sokat vagyok hétvégente nem járunk csak barátság és neki van pasija is. Nekem nincs barátnőm most. Tetszek neki helyesnek tart meg rendesnek, de van pasija mint írtam akivel hol jó hol rossz a viszonya változó nagyon már múltkor szakító félben voltak de aztán mégsem... Viszont azt vettem észre kb 1 hete ha sokat beszél a pasijáról kicsit féltékeny leszek és zavar ha róla beszél. Eljátszottam én is hogy más csajokról beszéltem neki és láttam rajta hogy zavarja őt is múltkor megjegyezte hogy féltékeny :) Sokat szoktam rá gondolni ha nem talizunk és msn-en is többet vagyok, hogyha nem talizunk akko is beszélgessünk több-keveset. Tegnap megjegyezte hogy a pasija ott hagyott nála 1 csomag gumit... megint olyan volt mintha villám vágott volna belém, de próbálom nem mutatni hogy nekem már több mint barát, úgy érzem szeretem. EZ lehet tényleg több már mint barátság? Mit gondoltok? Ma este ő is mondta, hogy jó lenne velem lennie.
2010. nov. 8. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiú-lány barátság nincs. Az egyik fél mindig többet akar, csak a barátság érdekében még magának sem vallja be. Tapasztalat. Persze én átléptem ezt a küszöböt, ajánlom, tedd meg! Meg fogod bánni a halálos ágyadon, ha nem teszed meg..
2010. nov. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy most vágj oda (mondd el, hogy mit érzel és lesz, ami lesz!), vagy várj mint egy birka és hagyd, hogy egy k*csög vegye el a lány szüzességét és esetleg 2 hónap múlva szakítsanak. Anno én nem cselekedtem, amikor kellett volna a barátságunk miatt, s azóta úgy megromlott a kapcsolatunk, hogy napi 3-4 óra MSN helyett heti 2*5 perc ha van. Persze ezt igazából nem bánom, mivel ez nem egy újkeletű dolog már (kb. 2 éves), s 8 hónapja barátnőm van, akivel nagyon szeretjük egymást. :)



ui.: ja és azért készülj fel, hogy a "szuperkanok" xDDD nem szeretik, ha a legjobb barát bekavar a kapcsolatukba... tudsz verekedni? :D



18/f

2010. nov. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyértelmű..de amíg van barátja ne hozd kínos helyzetbe, hogy ráindulsz..ha ő kezdeményez, akkor simán, de látszólag nem szereti annyira a barátját, és szerintem sokat jelentesz neki, és vonzodik is hozzád. hogy szereted-e, hát ez jó kérdés, de valahol igen, és ez több mint barátság, tuti össze fogtok jönni, csak várd meg amíg szakít... bár én csaj vagyok és ilyen téren naiv, de amiket leírtál szerintem többet érez
2010. nov. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Te lány! :) Sajnos tényleg naiv vagy picit. A lánynál hagyott egy doboz gumit a srác... Ez elég rohanós tempó és a mai világban (mindenki rinyál, hogy jaj szűz vagyok, jaj 14,99cm a farkam blablabla - csak keress pár kérdést itt...!) nagyon könnyű buta és gyors döntéseket hozni, amelyek megmásíthatatlanok... Ez előző hsz-emben már kifejtettem, hogy mi lenne, ha a lány elhamarkodottan döntene és aláfeküdne annak a srácnak, aki valószínűsítem, hogy egy idióta és meg sem érdemli a lányt...
2010. nov. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igen tudok verekedni de remélem nem lesz rá szükség ennyire nem szeretném ha elfajulna a dolog :)
2010. nov. 9. 00:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem esélyed sincs.Sima udvari bolond effektusod van.Pö-csös barátnő.

Mondjuk a csaj pasija sem egy szemfüles fickó.Én az ilyen kis majmokat a kapcsolat elején lekoptattam a nőmről.

2010. nov. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezt te tudod
2010. nov. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!