Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes lettem belé? Lehet ebből még kapcsolat?

Figyelt kérdés

szóval van egy fiú...két bulin találkoztam vele, az elsőn már felkeltette a figyelmemet, de még kerülgettük egymást, nem jött oda hozzám stb. Akkor még kb a nevét sem tudtam. Második bulin megláttam hogy belépett a discoba izgatott lettem, hogy most is itt van és látom.Táncoltam barátnőimmel és ő folyamatosan engem nézett,majd később odajött hozzám ölelgetett,felkapott a kezébe. Sajnáltam hogy hamar vége lett az estémnek.Az volt a legeslegszebb estém.Másnap bejelöltem facebookon, de semmi chatelés vagy vmi. :( A buli óta csak rá gondolok, alig várom a jövőhetet hogy ujbol lássam. nem valami "adonisz" de nekem ez tetszik :))

szeirntetek szerelmes lettem? ezek után mit mondanál? lehet-e még vele párkapcsolat?

bocsi hogy hosszu lett :D


2012. aug. 14. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lehet. :) Ha te is tetszel neki, és nem csak atomrészeg volt... :)
2012. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem lehet! és az is előfordulhat hogy nagyon belészeretsz!
2012. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!