Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Félek nagyon tőle.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek nagyon tőle.

Figyelt kérdés
Visszabeszéltem a páromnak és erre ő megpofozott.Elkezdett fenyegetni is.Ha szakíttok vele agyonver.

2012. aug. 7. 03:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
amikor nincs otthon, szedd össze a számodra legszükségesebb cuccaidat és húzás minél hamarabb. mindegy hova.. barátok, barátnők, rokonok, lényegtelen.
2012. aug. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
87%

Előttem szóló!Benned vannak meg a nyomai?Most akkor megkérem a kérdezőt hogy képzeljen el egy kisgyereket aki a sajátja és szemtanúja nem egy alkalommal hogy apa csúnyán bántalmazza az anyát,de ugye nem jó elhagyni a férfit bármennyire erőszakos UGYE?Tudom,14 év után mentek csak szét a szüleim,én pedig évekig jártam kezeltetni a trauma okozta lelki sérüléseket.


Tehát az ezekhez hasonló hímek nem nők mellé,inkább rács mögé valók,de úgy hogy a kedves börtöntársak tudjanak a tetteiről.Ott bent majd kiderül mennyire legény a gáton :) :) :)

2012. aug. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
90%
Azonnal hagyd el. Ez nem kérdés, hogy mit tegyél. Ha most megpofozott ki tudja legközelebb miért mit fog tenni. Az olyan emberekkel akik fenyegetőznek és erőszakosak nem lehet tárgyalni, legalábbis én nem tárgyalnék ilyenekkel. 24F
2012. aug. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal összepakolnék, és soha többet nem találkoznék vele. Ha félsz és fenyeget, nyugodtan jelentsd fel, kérj segítséget férfi rokonaidtól, barátaidtól. Ne hagyd, hogy még egyszer megtörténjen, ne rontsd a családon belüli erőszak statisztikáit! Vigyázz magadra nagyon és legyen erőd továbblépni!
2012. aug. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
De ha elhagyom agyonver.Nagyon félek tőle.Próbáltam elmenni ha nincs otthon de a haverjai szóltak neki mert megláttak az utcán.A szüleimmel nem tartom a kapcsolatot.
2012. aug. 7. 13:18
 16/33 anonim ***** válasza:
akkor ideje lesz felvenni.
2012. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Nem fog agyonverni, ahhoz gyáva. Hívd a rendőrséget és mondd el nekik ezt.
2012. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

a rosszfiúkat szeretik a csajok ebből is látszik xD

Am meg huzz a rendőrségre oszt ne engedd be a házadba kész

2012. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Téged ketrecben tartanak. Hát valahogy ki kell szabadulnod. Én sosem tudnám megütni a barátnőm. Ha mégis megtörténne, fel akasztanám magam. -.- Többet nem tudnék a szemébe nézni. Lehet azért tart vissza téged erőszakkal, mert mások nem fogadják el őt.
2012. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Egyszerűen menj el, nem kell szóban szakítani vele. Hagyd ott, ennyi. A lakásból csak kienged, nem?
2012. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!