Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zaklat az exem nagyon félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat az exem nagyon félek tőle s nem tudom mit tegyek Valaki ötlet?

Figyelt kérdés
Az exem egy elmebeteg,irányitómániás és birtoklómániás idióta.Ő szakitott velem,végre eltudtam tle költözni de meggondolta magát s mégis kellek neki,de persze nemet mondtam,főleg hogy megcsalt megvert és manipulált a hazugságaival.Most viszont elkezdett fenyegetni..:( Félek tőle nagyon...
2011. szept. 7. 19:38
1 2
 1/18 Walk With Me ***** válasza:
89%
Jelentsd fel.
2011. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy fültanút a fenyegetésre és jelentsd fel! Már önmagában a verés is undorító és büntetendő. No meg az, hogy meg is csalt... Ilyen undorító és erkölcstelen embereket hord a hátán a Föld... :-S
2011. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
jelentsd fel, kérj távol tartási végzést, és szerezz be önvédelmi eszközöket ha mégis odatolja a pofáját...pl gázspray...azzal lefújod pár percig nem akciózik...
2011. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
rendőrség nem nagyon veszi ezt komolyan sajnos...legalábbis tudtommal..:(
2011. szept. 7. 19:43
 5/18 anonim ***** válasza:
Vegyél egy viperát vagy gumibotot az mindig jól tud jönni.
2011. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrség.


Gázspray vagy cigányoknak adsz ötszáz forintot és megverik.

2011. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ne igazán kenyerem az erőszak,azzal csak felcukkolnám amugyis.a rendörség azt mondaná tiltsam le ilyenek,blabla.De ha kutakodik és már tudja hol lakom pedig nem mondtam senkinek,elég durva :(
2011. szept. 7. 20:04
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha nem teszel semmit, akkor miért tetted fel a kérdést?
2011. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bezzeg akit viccből jelentenek fel, azt egy pillanat alatt tönkretehetik. Kezdem úgy érezni, hogy a kérdezők felének túl élénk a fantáziája.
2011. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
figyi, én se vagyok erőszak híve még fiú létemre se, de meg kell magadat védeni, gázspray csak pár percre kiüti, nem lesz baja, és kihívhatod a rendőröket, elfuthatsz...esetleg addig szüleidhez, ismerősökhöz költözöl ha nem otthon laksz, ők adnak kis védelmet... vészhelyzetre meg 1 nem engedélyköteles fegyver, fontosabb az épséged mint 1 ilyen féreg élete...bár, nem tudom jelenleg meddig legális az önvédelem...sajnos más ötletem nekem sincs, bár lenne :( 19:42-as voltam
2011. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!