Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zaklat az exem nagyon félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat az exem nagyon félek tőle s nem tudom mit tegyek Valaki ötlet?

Figyelt kérdés
Az exem egy elmebeteg,irányitómániás és birtoklómániás idióta.Ő szakitott velem,végre eltudtam tle költözni de meggondolta magát s mégis kellek neki,de persze nemet mondtam,főleg hogy megcsalt megvert és manipulált a hazugságaival.Most viszont elkezdett fenyegetni..:( Félek tőle nagyon...
2011. szept. 7. 19:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
esetleg sokkoló, abba se hal bele..viperával nehezen tudok csajt elképzelni...előző voltam...
2011. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek ellen egy módszer van, nem szabad tudomást venni róla. Nem felvenni a telefont, nem válaszolni az üzeneteire, nem nyitni ajtót, nem megállni az utcán ha összetalálkoztok. Hidd el, ez hatásos, nálam bevált, nagyon nehéz volt végigcsinálni, én is féltem tőle, majdnem idegösszeomlást kaptam, de kitartottam, már túl vagyok rajta, ő pedig feladta az "üldözést".
2011. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%
Hájjjámeg áz de sekszuális Bözsi :D Demögföjnélek a karámbáá :D /Ez kb véleménynyilvánítás :D
2011. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
áhh...bocs ez viccnek ment volna máshova....
2011. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szedj fel egy izomagyú srácot, vagy kérd meg egyik barátodat az ismeretségi körödből, hogy játssza el hogy veled jár. Lehetőleg valami izomkolosszust válassz ha lehetséges, olyat, aki elrettentő lehet az exed számára. Esetleg kitalálhatnál neki egy kis háttérsztorit is, hogy az új barátod rendőr, és ezt valahogy tudatni az expasiddal.

Amúgy hogy jöttél össze egy ilyen elmebeteg b*rommal? Remélem sikerül megszabadulnod tőle!

De különben a rendőrségi feljelentés és a távolságtartási végzés is jó megoldás, amit előttem javasoltak, vagy az erőszak. Nagyon jókat mondtak az előttem szólók, csak meg kellene tenni. Ne várj ilyen gyengéd megoldásra, ne hidd hogy egy ingyombingyom-cukipofimosoly le tud szerelni egy ilyen agresszív állatot. Az ilyenre csak egyvalami hat: a nyers erő!

2011. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat.Elég nehéz időszak ez nekem ,de megpróbálom nem figyelembe venni,szerintem ahhoz gyáva lenne,hogy megkeressen,bátrabb ha telefonon skype emailon facebook zaklat.Letiltottam mindenhonnan,vadidegeneket meg nem jelölök be,mert volt már olyan h 5 kamu nicket csinált s azzal irogatott.
2011. szept. 8. 12:40
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Az exed szeret téged, viszonozd a szerelemet!
2011. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A szerelem nem gombnyomásra működik, még egy rendes, normális pasi iránt sem.
2011. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!