Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek tőle. Hogy viselkedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek tőle. Hogy viselkedjem majd?

Figyelt kérdés

Volt páromról annyit, hogy 6 évig jártunk és nagyon csúnya dolgokat művelt. Kiadta a féltett titkaimat, szórakozott rajtam a hátam mögött, sokszor gúnyolódott és megalázott társaságban, teljesen elvette az önbizalmam.

Egy idegroncs voltam 1 évig miután szakítottam vele, de ma már ( 4éve ) jól vagyok. Lezártam a dolgot, és megtanultam valamennyire szeretni magam, annak ellenére, hogy mindig küzdök komplexusokkal.

Jövőhéten, egyik közös jó barátunk tart szülinapi partit. Persze mindketten ott leszünk a srác miatt, pedig messze elkerülném volt párom.

Félek hogy mi lesz. Hogy újra kezdi a fölényes lekezelő modorát, és nem tudok majd feloldódni.

Bevallom, tényleg félek tőle, hogy le akar majd járatni, mert ő ilyen. Mit tudok tenni? Hallgassam, és ne foglalkozzam vele, tegyek úgy mintha ott se lenne? Olyan hülye helyzet.


24/L



2012. júl. 11. 10:34
1 2
 1/11 galen malek ***** válasza:
73%
szerintem közöld a sráccal hogy ha jön exxed akkor te nem mész és elnézést kérsz tőle ha jó barát megérti
2012. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ezzel táplálod az önhittségét hogy félsz, és siránkozol
2012. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen próbáld meg levegőnek nézni.

Ne is köszönj neki.

Vagy ahogy meglátod rúgd tökön.:)

2012. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 DJ_Whiteman ***** válasza:
Ne hagyd, hogy még jobban tönkretegyen! Tegyél úgy mintha ott se lenne, érezd jól magad! Ne engedd, hogy lejárasson még jobban, nem vagy kislány:)
2012. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem is mertem kinyilvánítani hogy "félek és siránkozok". Ezért is megyek el. Csak tudod, itt belül félek, és van ez az oldal ahova leírhattam ismeretlenül.
2012. júl. 11. 10:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézd levegönek,ne hogy már ő miatta nem menj el,kerüld el, ha esetleg provokál ,hagyd ott ,ne is foglalkozz vele,csak mosolyogj maximum.És csak azért is érezd jól magad.
2012. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy ha újrakezdi, csak szimplán nevesd ki, hogy szánalmas, hogy még mindig itt jár...
2012. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legyél magabiztos!
2012. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha engem bántanak mindig az illető képébe nevetek, de nem olyan megjátszottan, hanem őszintén... ezzel senki se tud mit kezdeni.

Vagy ha nevetni nem is akarsz csak mosolyogj rá, legyints egyet lazán, aztán hagyd ott.

2012. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Menj el, legyél magabiztos, mosolyogj. Legyél jó kedvű. Ha köszön, visszaköszönsz, lássa, hogy boldog vagy. Légy vele természetes.

Hidd el, hogy kicsinálod ezzel. :)

2012. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!