Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Félek nagyon tőle.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek nagyon tőle.

Figyelt kérdés
Visszabeszéltem a páromnak és erre ő megpofozott.Elkezdett fenyegetni is.Ha szakíttok vele agyonver.

2012. aug. 7. 03:14
1 2 3 4
 1/33 Macs1209 ***** válasza:
6%
Ez ilyen... kellett neked összejönni vele...
2012. aug. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
0%
Jelentsd fel. Bár úgyse fogod, az elsővel értek egyet.
2012. aug. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne hagyd, hogy még egyszer hozzád nyúljon. Viszont ha tényleg ennyire erőszakos akkor jobb lesz minél hamarabb szakítani vele, és a hatósághoz fordulnod.
2012. aug. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%

SOHA nem ütném meg a páromat de sajnos nekem luxus hogy legyen nem tudom miért vagyok ilyen szerencsétlen elvileg azt mondják nem is nézek ki rosszul stb.

De itt most rólad van szó, keress egy olyan srácot aki valóban szeret téged... Ne egy ilyen szemétláda mellett tedd tönkre magad többet érdemelsz.. Csak rajtad áll kivel kötöd össze a lelkedet..


26F

2012. aug. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
74%
Apád nincs? Ott törje ketté, ahol a legvastagabb.
2012. aug. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Mintha az én apámat látnám. :-S
2012. aug. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem anyum miért bocsátott meg neki. Azóta többször is felpofozta. Szerencsére ennek már kerek egy éve. Nem tudom, hogy a párod képes lesz-e meg változni. Szerintem jobb félni mint megijedni. Szóval hagyd el!
2012. aug. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Nem szó szerint gondoltam hogy jobb félni, mint megijedni. Ne élj félelemben.
2012. aug. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
74%
Azonnal hagyd el! Ez nem vicc! Sajnos én annó abba a hibába estem, hogy együtt maradtam egy ilyen emberrel! Azóta is megvannak a "nyomai".....
2012. aug. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
72%
visszabeszéltél. ? felnőtt ember nem visszabeszél, hanem elmondja a véleményét ha nem ért egyet a másikkal. joga van hozzá. mert egyenrangú társ egy kapcsolatban. sürgősen tisztázd ezt magadban és lépj le.
2012. aug. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!