Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? 15/L-19/F

Figyelt kérdés
Nyáron megismertem egy fiút úszóedzésen. Elsőre is már nagyon megtetszett és ez így 2hónap után sem hagyott alább ez a vonzalom. néha így beszélünk pár mondatot de nem annyira.Van egy lány még a csapatba aki úgy veszem észre tetszik a kiszemeltemnek. már le is tettem róla mert úgy volt hogy elmegy Egerbe tanulni és úgy persze nem igazán boldog kapcsolat lehetne.De ez megváltozott,nem megy el és elkezdett nyitni felém. Mosolyog,próbál szemezni. Teljesen összezavart. Mit csináljak szerintetek?

2012. aug. 5. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd el randira! Nem ciki ha a lány hívja el a fiút. ;-) Sok sikert! 15/F
2012. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semmit ne kezdj felnőtekkel kislányom!
2012. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont! hívd el, azt lesz ami lesz
2012. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
menj babázni kislány
2012. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szerelemben nem számít a kor. Nem kell oltogatni. -.-
2012. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem 15 évesen már nem kislány
2012. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!