Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 13 éves vagyok szeretnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok szeretnék egy pasit, még sohasem volt párkapcsolatom, de úgy kipróbálnám, hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 20:46
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
13 évesen ne akarjál "pasit"! A pasi alatt mit értesz? Egy srácot, aki csak bedugja a farkát, vagy egy fiút, aki szeret és te is szereted? Úúúgy kipróbálnám? Mit? A szexet vagy egy ártatlan csókot? Hol lehet ismerkedni? Nézz körül először magad körül, aztán ha nem találsz senkit, akkor nézz magadba és tedd fel a kérdést: 13 évesen mit akarok én egy kapcsolattól? Nyilván nem házasságot, de még a szex is nagyzolásnak tűnik.
2012. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Úuu úristen! -.-"
2012. júl. 27. 14:28
 33/36 A kérdező kommentje:
Már bocs,de mi közöd ahhoz,hogy mikor akarok fiút??? Ennél szarabb választ még nem kaptam! B-) pff..
2012. júl. 27. 14:30
 34/36 Pantika válasza:
Utolsó ez durva!:/Ám szerintem csakhogy ő nem erre célzot. Amugy én is így vagyok csak én kicsit visszafogottabb mivel én csak egyszer voltam igazán szerelmes míg az osztálytársnőim nem csak szerelmesek de meg vagy csomó fiúval csókoloztak.Bár ők tudják!Szerintem ő sem bolond és csak arra vágyik hogy legyen egy fiúja akit szerethet!Nem de?Ja és nézted már a parkokat ott is vannak jó srácok.Nálunk dugig van fiúkkal az egyik park.Meg ahol lakom ott is sok a fiú csak egy gondom van:vagy 3-4 évvel nagyobbak és nagyon rossz mivel közel vannak a régi elhagyatot gyárak.Ott aztán sok rossz is történt.
2012. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Talán tényleg egy kicsit nyers voltam, ne haragudj. Csak nem gondolod, hogy egy kicsit még fiatal vagy...? Ahogy feltetted a kérdést, az volt olyan "mai nagylányos". Nem akartalak megsérteni, de állítólag a szerelmet nem kell kifejezetten keresni. Ha olyan fiúra vágysz, akivel tudsz beszélgetni, meg tudod csókolni anélkül, hogy rosszul éreznéd magad, akkor nézz körül a parkokban, mint azt az előttem szóló javasolta.

De pontosan mit értesz ez alatt hogy "kipróbálni"? Kipróbálni mit?

2012. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
kipróbálni a szerelmet! hogy milyen lehet egy fiú mellett lenni, fogni egymás kezét stb.! nem hogy kipróbálni milyen lehet b@szni!
2012. júl. 29. 17:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!