Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet olyan lány rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan lány rendes, akinek köldökpiercingje van?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl nem kezd ki másokkal, nem issza le magát, nem csalja meg a párját stb.

A legtöbb ilyen csaj magamutogatós képet csinál magáról, ezért is gondolok ilyenekre, bár az igaz h még max 17-18 éves az ilyen.



2012. júl. 14. 10:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,00.14-es:

azt kihagytam, hogy nem mutogatom,a strandon is hozzászoktam ahhoz, hogy a kezem ott van rajta, esetleg akkor látják, amikor sportmelltartós felsőben futok a 35-40°-ban. :) Máskor nézz a kérdések mögé,üdv! :)

2012. júl. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 n.zsani. válasza:
Nekem teli hátas tetoválásom van egy nyelv egy köldök ès 1 ajakpiercingem.van egy szakmàm egy diplomám és egy 7 éves pàrkapcsolatom.nem iszom,nem drogozom,nem mutogatom magam.24 èves vagyok 7 ève dolgozom.Ezenkívül utàlom az ilyen retardált embereket akik külső alapjàn akarnak ítèlni.
2012. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
már hogy ne lehetne.igaz hogy a stílusa néha meghatározza a belsejét,de ezt sosem tudhatod.ha ismerkedsz vele akkor ezt egy idő után meg tudod állapítani.végülis én szeretnék köldökpirceinget de sosem innám le magam és nem csalnám meg a pasim.de ezt mint már mondtam nem tudhatod.:) előre sose itélkezz
2012. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!