Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha ezt írta egy csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha ezt írta egy csaj?

Figyelt kérdés

Iwiw-en, lovehunterben írtam egy csajnak, ezt írta vissza:


sziia.aranyos vagy ! azért nem halmoznak el levelekkel.. :D és köszönöm a bókokat :)


Szerintetek benne lenne egy ismerkedésben? Illetve mit sugall az hogy nem halmozzák el levelekkel?



2012. júl. 13. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2012. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rosszul kezdődik,ha iwiwen írtad neki
2012. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

miért kezdődik rosszul?

Facebookja egyébként nincs, ezt pedig azért írta, mert bókokkal nyitottam neki, eleve ha azt írom h szia ismerkedünk? Az halott ügy, meg elég h.lyén jön ki.

2012. júl. 13. 20:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerénykedik szerintem, vagy nem tudom...

Szerintem csak úgy tudsz róla meggyőzödni, ha megkérdezed, hogy ismerkedhettek-e. Amúgy nem dől össze a világ, ha nincs facebook-ja. Régen sem volt és így is tudtak az emberek ismerkedni, szal. nem nagy kunszt, ha belegondolsz, mindent meg lehet oldani.

2012. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ!! :)


Amúgy engem nem érdekel a facebook, csak sokak ezzel jönnek állandóan h így a facebook úgy mintha élni sem lehetne nélküle.


Én sem tudom h szerénykedik vagy mi, amúgy nem mondom h a csaj olyan nagyon nagy szám, de nekem így kép alapján egészen bejön, szívesen megismerném. ;)

2012. júl. 13. 20:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam ilyen társkeresőn és a srácok nekem ezt szokták általában írni:

"Szia! A képed alapján nagyon szimpatikusnak és aranyosnak talállak. Szívesen megismernélek akár élőben is. Megadnád a neved, hogy bejelöljelek facebook-on?"

Ha nincs facebook-ja, akkor kérdezd meg, hogy iwiw-en bejelölheted-e.


Ezt csak példaként írtam le, hátha tudsz ebből meríteni. :D

2012. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"rosszul kezdődik,ha iwiwen írtad neki"


Ott ismertem meg páromat, pont a Lovehunterben és két éve tart a szerelem!Szóval ha nem tudod mit írsz, inkább ne írj!


A nem halmozzák el levelekkel jelentése, hogy egy kis önbizalomtréninget szeretne, az aranyos vagy meg jó kezdet, de ez még nem volt neki meggyőző.


Szerintem benne lenne, írj neki bátran!:)

2012. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 taknyosvarjú válasza:
aranyos = friendzone
2012. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem benne lenne, de ne nyomulj az nem előnyös. És ha ilyet ír akkor szerintem örül, hogy írsz neki, és azért nem akar elhalmozni levelekkel, nehogy úgy érezd, hogy nyomulni akar. Szóval kezdj el vele beszélgetni, néha bókolni ;)
2012. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz, mert elsőre nem utasított el:)
2012. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!