Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet olyan lány rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan lány rendes, akinek köldökpiercingje van?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl nem kezd ki másokkal, nem issza le magát, nem csalja meg a párját stb.

A legtöbb ilyen csaj magamutogatós képet csinál magáról, ezért is gondolok ilyenekre, bár az igaz h még max 17-18 éves az ilyen.



2012. júl. 14. 10:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi azt hittem, hogy nekem írtad a 10:12-es válaszod :D
2012. júl. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy milyen piercingje van nem befolyyásolja hogy milyen ember és a viselkedését sem.. az csak egy tárgy ami a fiatalaok többségének megtetszik csináltat és kész de attól még nem jelenti azt hogy iszákos vagy komolytalan ..
2012. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
kérdező,ezek a dolgok nem piercingektől függnek:D
2012. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

9 éve van köldök piercingem, sosem mutogattam. Csak a barátom látta, vagy esetleg a strandon láthatták mások. Azért csináltattam, mert nagyon tetszik. 7. éve vagyok a barátommal, sosem csaltam meg, az alkoholt nem igazán bírom - meg nem is nagyon szeretem, évente kb. 3x iszok, akkor se sokat. Nem szoktam másokkal kikezdeni, nincsenek rólam magamutogatós képek a neten.

16 voltam, mikor csináltattam a PC-et, és sosem voltam magamutogató.

Szóval, igen, lehet rendes lány az is, akinek köldök piercingje van. Van pár barátnőmnek is és ők sem mutogatják.

A különbség szerintem abban van, hogy azért csináltattam mert nekem tetszik - nem pedig azért, hogy másoknak tetszek vele.

2012. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Kizárt! Törvényileg is csak olyan lányoknak lehet pirszingje akik már legalább egy embert megöltek, a suliban csak kettesük volt és kiscicákat kínoztak!


Te komolyan ennyire hülye vagy???!!!


29F

2012. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ez meg milyen kérdés???

Nekem is volt köldök PC-m és soha egyetlen képet sem tettem fel róla netre, még csak haskidobós felsőkben sem jártam akkor.

Az ajkamban és az orromban is van karika, akkor én a te szempontjaid alapján tuti egy ordas ribi vagyok.

Most komolyan szerinted ezen múli bármi is?

Én például azért rakattam be, mert nekem tetszik és szépnek találtam.

Ennyi.

Nem azért, hogy mutogassam.

L/25

2012. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nekem 7 és fél éve van köldök piercing

em.

Sose mutogatom, mert nem szép a hasam (túl vagyok egy terhességen, de amúgy sem volt szép), csak strandon látják.

9 éve van párom, normális életet élek.

Csak rajongok a piercingekèrt meg a tetovàlásokért.

Hülyeség ez alapján véleményt alkotni...

2012. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá
2012. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet!
2012. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ez hülyeséééég. Miért ne lehetne? 17/L vagyok és azért csináltattam magamnak köldökpiercinget, mert rohadt sokat sportolok és a lapos hasamban nagyon jól mutat. Komoly kapcsolatom van, hűséges vagyok, káros szenvedélyektől mentes és sportolok éjjel-nappal, amikor csak tudok. Ne haragudj, de szerintem ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan :) Attól, hogy te csak ilyen köldökpc-s lányokat ismersz, nem ennyi lány létezik! ;)
2012. júl. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!