Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet olyan lány rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan lány rendes, akinek köldökpiercingje van?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl nem kezd ki másokkal, nem issza le magát, nem csalja meg a párját stb.

A legtöbb ilyen csaj magamutogatós képet csinál magáról, ezért is gondolok ilyenekre, bár az igaz h még max 17-18 éves az ilyen.



2012. júl. 14. 10:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne lehetne,nem hiszem hogy egy piercingen múlik ki rendes ki nem
2012. júl. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

Lehetni lehet...csak kevés.. ez attól is függ mit lát a környezetében... kik a barátnői.

17/F

2012. júl. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mint vámpír, vagy démon, aki az első adandó alkalommal rituálisan feláldoz egy istennő oltárán, kitépi a szívedet, és a koponyáddal koccint a többi ködökpiercinges sátáni nővel.
2012. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%

Eszem megáll, mennyire sekélyesek vagytok!!!


A csajoknak azért van köldök pc-jük, mert

a: szerinte szép a hasa, és fel akarja hívni rá a figyelmet

b: tetszik neki

c: mindkettő


Mindez független attól, hogy rendes, hűséges, értelmes, vagy egy alkesz rihe, aki még a rohadt banánra is rácuppan.


A pc nélküli csajok is raknak fel magukról bőőőőven magamutogató képet, és rengeteg csajról nem tudod, hogy van-e neki, mert ő meg nem mutogatja, tehát kb. öten tudnak arról, hogy köldök (vagy egyéb) ékszere van.


Nektek még nem való csaj, szerintem tologassátok a kisautót a játszószőnyegen, használjátok ki a nyári szünetet, menjetek focizni, biciklizni.

Előbb tanuljatok meg tollal írni a suliban, aztán ráértek majd csajozni...

2012. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

utolsó ez jóó :D :D


Amúgy csak arra gondoltam ezzel, h szinte mind köldökpiercinges egy ri...

Meg aki rendes nem ri az miért csináltatna?

2012. júl. 14. 10:11
 6/23 anonim ***** válasza:

:D hát ez kész :D

Nekem is van köldök piercingem 14éves korom óta, most vagyok 20. Sosem csaltam meg párom pedig már 4 és fél éve együtt vagyunk. Sosem iszom, nem cigizek. Külső szemmel tuti tök unalmas csajnak látszom :D

2012. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Te gondolom valami 20 év körüli pc-s csaj lehetsz h így kiakadtál.

Nem kell felkapni a vizet, nem sértésnek szántam.


Amúgy legalább megtudtam belőle ezt-azt, úgyh THX :)

2012. júl. 14. 10:12
 8/23 A kérdező kommentje:

88%-os:


köszi a megerősítést, így már akkor 100% hogy vannak értelmes rendesek is a pc-s csajok között.


mondjuk "rosszak" vannak a pc nélküli csajok között is bőven

2012. júl. 14. 10:14
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem kaptam fel a vizet :D nem olyan fajta vagyok :D Csak jót nevettem rajta :) Amúgy én azért csináltattam mert nekem tetszik :) Csak én és a párom látja. Strandra nem szeretek menni, mert nem szeretem magam mutogatni... (így a piercingemet se látják :D) :D Nem mintha egy tehén lennék, csak utálom ha megbámulnak :D Talán páromnak ez tetszik is bennem :D
2012. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mert szép a hasa és nem apáca. Azért. Hány éves vagy te?
2012. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!