Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány már egy éve ismerem eddig is tetszett és nagyon jóba vagyunk de eddig nem mertem semmi komolyat mert féltem attól hogy félre értem az egészet.

Most voltunk táborozni ő is ott volt nagyon jól el voltunk meg minden de nem tudom hogy mit tegyek én szeretném ha össze jönnénk mert tényleg nagyon rég óta tetszik de eddig féltem de még most is de most már lépni akarok csak nem tudom hogyan.



2012. júl. 12. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd el valahová, ahol kettesben lehettek.
2012. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ott hogy fogjak bele vagy ne is mondjak semmit csak csókoljam meg ?
2012. júl. 12. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát hívd el,érj hozzá többször,pl mikor szólsz neki akkor húzd végig a kezed a hátán,vagy a kezén..Ilyen apróbb érintések.Figyeld a reakcióját.Nekem ha valaki szimpi akkor nem húzódom el,meg én is hozzáérek.

Ne nyomd le egyből a nyelved a torkán.

2012. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd el moziba,cukrászdába,fagyizni,vigyél neki egy nagy minimális apróságot(1 szál rózsa stb.),ismerd meg jobban,nem kell egyből a tárgya térni,lehet,hogy számára túl elhamarkodott lesz,a csókról meg ne is beszéljünk.Majd lassacskán közölheted vele,hogy neked Ő több,mint barát,és szeretnél tovább lépni a barátságotokon,és szeretnéd hogy a párod lenne,többet szeretnél tőle meg stb... innen meg már menni fog!!
2012. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!