Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam ezt meg neki? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam ezt meg neki? (lent)

Figyelt kérdés
Beleszerettem a legjobb lánybarátomba. Ismerem már lassan 1 éve, és már egy ideje többet érzek iránta. Hogy mondjam meg neki? Elvesziteni sem akarom.
2012. júl. 9. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem a barátod
2012. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem jobb elkövetni a hibát, hogy megtudd tényleg hiba volt-e szóval mond el neki

én is így tettem, igaz nem lett jó vége azóta sem beszélünk, de jobb mint ha tartogattam volna és csak barátok lennénk és ott lenne bennem örökké, hogy mivan akkor ha összejöhetett volna


szóval inkább elkövettem a hibát és így már biztosan tudom, hogy hiba volt

2012. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Neked kell eldöntened, mi a fontosabb: egy bizonytalan kimenetelű kapcsolat vagy egy biztos, jó barátság.


Én voltam hasonló helyzetben, elnyomtam magamban az érzést, mert nekem a barátság fontosabb.


24/N

2012. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ASOT ***** válasza:
íyg van ahogy 2-eske mondja! még ha nem is sül el jól tedd meg mert ha mással látod majd és te meg...megsem próbáltad az lesz a sz@r!
2012. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Puhatold ki, ő érez-e valamit. Ha igen, akkor vágj bele, de ha nem, inkább maradj a barátságnál, mert elveszíted!
2012. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igazábol ez miatt nem tudok dönteni. Mert mi lenne ha...de ha meg nem, akkor sem akarom elveszteni...és ez igy nagyon rossz :S
2012. júl. 11. 01:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a lány is így érez irántad. Én elmondanám az érzéseimet. De neked kell dontened. 22/f
2012. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy vagyok vele, hogy a mi lenne ha ... érzésnél bármi jobb!!

Hiszen, ha meg se próbálod, esély sincs rá, hogy bármi legyen, ha megpróbálod, akkor lehet, hogy összejön a dolog...

A barátságnak pedig már így is úgy is annyi, ha szerelmes vagy belé, úgyse tudod már olyan barátnak tekinteni, mint régen, csak szenvednél.

Az elutasítást pedig el lehet viselni, állítom hogy sokkal kellemesebb érzés, mint feleslegesen őrlődni ki tudja hány hónapig, vagy évig akár...

2012. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!