Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 vagyok nagyon tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 vagyok nagyon tetszik egy lány hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Én most megyek 10.-be ő most fog ballagni 8.-ból. Kb. 6 éve ismerem és nagyon tetszik nekem. Barátok vagyunk csak én többet szeretnék. Elhívtam moziba azt mondta hogy eljön velem. Mit csináljak vagy mit mondjak neki? Hogy mondjam el?

2012. júl. 5. 19:19
 1/9 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Végre egy normális ember aki le tudja írni a tetszik szót! amúgy szerintem jó ötlet egy mozi Ha ugyan abba a suliba fog menni ahová te akkor megvárhatjátok egymást együtt mentek haza(ha útba esik)
2012. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tetszel nekem és kész
2012. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 AvernusTriad ***** válasza:
6 év alatt megismerted(?) annyira, hogy tudd, mit szeret, és milyen stílusban add elő az IGAZAT.
2012. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem egy suliba fogunk járni sajnos. :'(
2012. júl. 5. 19:51
 5/9 A kérdező kommentje:
Kb. 30 km- re lakunk egymástól de minden nyáron jönnek a mamájához és így szoktunk találkozni.
2012. júl. 5. 19:54
 6/9 anonim válasza:
Szerintem ha moziba mentek szépen lassan vezesd le neki! Egy lány általában értékeli ha őszinték és nyíltak vele.
2012. júl. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak tartok a negatív reagálástól hogy ha nincs nála esélyem. :(
2012. júl. 6. 12:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem fog elküldeni a francba hat év után:) Barátok vagytok, ha ő nem is gondol rád ÚGY, akkor is úgy fog reagálni, ahogy egy barátnak kell. Normálisan, megértően. Hajráhajrá:P 15/l
2012. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem létezik fiú lány barátság, mert az egyik fél mindig többet akar. Erre te vagy a tökéletes példa.


Mondd el neki és kész. Ne kerüld a forró kását. De csak a film után, mert gondolom nem szívesen ülnél be egyedül. :D

2012. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!