Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel szinte a legjobb baréátok vagyunk.Mindennap beszélünk,stb.Előfordult,hogy megjegyezte,hogy ez milyen jó csaj.meg minden.Én meg mondtam h milyen jó pasi.Mindig vioccelődünk,szerelmemenek,életemnek,dráégámnak hívjuk egymást,akár suliban,utcán bárhol.Egyikünket sem zavarja.Nemtudom,hogy ezeket a dolgokat ő komolyan e gondolja?!Szeretném neki megmondani,hogy többet is szeretnék is től,mint barétségot,de nem tudom hogyan?!

2012. júl. 3. 01:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Még azt kifelejtettem,hogy én próbáltam neki jeleket adni,célozgatni,de ő finoman elsiklott feltte.
2012. júl. 3. 01:18
 2/7 anonim ***** válasza:

"Te, én többet szeretnék mint barátságot."


Ilyen egyszerű. Ha ismered és jóban vagytok nem lesz semmi probléma.

2012. júl. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Így mér próbáltam,de kikerülte a válszt.
2012. júl. 3. 01:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne erőltesd, hagyd hogy ő hozza fel ha akarja.
2012. júl. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nagyon belevagyok zúgva!!!
2012. júl. 3. 01:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor üljetek le és beszéljétek meg, de ne erőltesd, annak nem lesz jó vége. Ha azt mondja hogy nem akkor fogadd el.
2012. júl. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ilyen komolyabb dolgokról nem nagyon lehet beszélgetni,ment mindenből hülyeséget csinál.De egyébként azt sem mondhatom rá,hogy éretlen,mert tud érettenb is gondolkodni,de félek,hogy amit mindanák neki,ő nem venné komoyan,mert márpróbáltam viccesen is megkérdfezni tőle,hogy mi lenne ha mi ketten..és el is mondta,örültem neki,csak aza baj,hogy ha bármelyik lény kérdezte volna meg tőle,mindegyiknek el mondta volna,még ha nem is tzeteszik neki
2012. júl. 3. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!