Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki, lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, lehet, hogy már késő?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel rengeteg időt töltöttünk együtt az utóbbi időben, nagyon megkedveltem és Ő is engem. Igazából hülye voltam mert, ő próbálkozott nálam de én mindig csak visszautasítottam. Féltem, hogy újra csalódni fogok. De rájöttem, hogy ő az aki nekem sokat jelent, akivel együtt akarok lenni. De nem merem ezt mind elmondani neki, összevesztünk és pár napja nem beszélünk, most tűnt fel csak fel a hiánya. Nem lakik túl messze tőlem gondoltam már rá, hogy átmegyek és elmondom neki de sosem volt bátorságom. Fura mert ő az egyetlen akivel így viselkedem. Nem mondom azt, hogy szeretem mert erős kifejezés lenne de többet érzek jóval mint barátság. Nem interneten és telefonon szeretném közölni vele ez nem az én stílusom, de mikor előttem állt semmi sem jutott eszembe mit mondjak, pedig rengetegszer eltervezem, hogy talán most itt az idő de nem megy. Félek, hogy már meggondolta magát. Bár ő nem az a típus.

17/L , 19/F


2012. júl. 1. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj le hozza persze elobb hivd fel h otthon van e es semmikepp ne azzal menj le h szeretlek.hanem csak h ki akarsz vele bekulni mert hianyzik a sok hulyesege.es ha akar valamit ugyis kezdemenyez meg ki alakul.sok siert:)
2012. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hívd fel, hogy találkozni akarsz vele, személyesen béküljetek ki és esetleg elmondhatod, hogy sajnálod(h visszautasitottad/összevesztetek/stb) és vázold fel a szitut. :)
2012. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Küldj egy üzit, hogy találkozni szeretnél vele.
2012. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!