Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Többi lent

Figyelt kérdés
Már körülbelül 4 hónapja nincsen barátnőm és már kezd hiányozni ez az érzés amikor szerelmes voltam elkezdtem gondolkozni meg nézelődni lányok terén hogy hátha megtetszik valaki.Aztán ahogy nézem és nézem egy sem tetszik igazán nem kell rosszra gondolni nem vagyok meleg de ez már kezd picit zavarni miért lehet ez tudnátok segíteni?!

2012. jún. 28. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen időszakom,amikor egy pasira sem tudtam volna mondani hogy nah igen ő kell,egyszer csak lesz aki megtetszik,nyugi:)
2012. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát remélem is :D
2012. jún. 28. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, egy szakítás után...nah akkor úgy voltam ezzel, hogy "most jó darabig csak pasit ne lássak!" :D De később engem is zavart, hogy nincs mellettem senki és elkezdtem újra ismerkedni. :)
2012. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy én már egy ideje ismerkedem de senki sem tetszik igazán :/
2012. jún. 28. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Emlekszem nekem is volt ilyen 2 honapig nem tetszett senki.(Ennek oka lehetett annak hogy a fiu akivel jartam becsapott es ez ugy kiboritott hogy meg ranezni sem birtam volna egyetlen egy fiura se)
2012. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pendulum92 ***** válasza:

Pont az a baj, hogy csak az érzés hiányzik :)


Én azt tanácsolom inkább nézz magadba, és add meg magadnak, amit egy kapcsolattól vársz(lelkileg)

2012. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!