Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy barátom, de a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, de a régi szerelmem is érdekel még. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy van egy barátom lassan 4 hónapja, és tavaly nyáron volt egy srác akivel kavargattam 2 hétig (mert ő nem mondta járásnak) és utána vége lett (azt mondta/tuk hogy nem lenne elég idő egymásra mivel mindketten sportolunk)...fél év volt amíg túltettem magam rajta,de ha meglátom mai napig is fellángolok. Mit kéne tennem? Felejtsem el? Vagy esetleg mondjam el neki hogy mit érzek? Mit kéne tennem?

17/L



2012. jún. 16. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Voltam én is hasonló helyzetben...és tapasztalatból mondom, ami rég volt azt felejtsd el. És sikerült is mert új kapcsolatod van, nem a régit sirattad, hanem belekezdtél egy újba egy új sráccal...magadban már választottál 4 hónapja.

Eldobnál mindent a régiért, mert úgy gondolod hogy most működne?!?

2012. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz is ezt a mostanit meg kéne tartani mert jól működik minden. A régi pedig lehet hogy újra úgy végződne mint előzőleg :/ vagy rosszabbul
2012. jún. 16. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor megvan a válaszod...ha szereted a mostani barátod és ő is szeret téged és látod rajta hogy fontos vagy neki, akkor ne hagyd el...

Én elhagytam a régiért, és hidd el nem lett jó vége...sőt épp ellenkezőleg...a régi emlékek feltörtek benned, nyilván tetszik még neked és vonzódsz hozzá, de egy bizonytalan kapcsolatért ne dobd el azt ami működik és boldog vagy benne, mert az vagy ha már 4 hónapja tart, de ha mindenképpen biztos vagy benne hogy a régi pasit akarod akkor tudod mit kell tenned. Fő a boldogság ;)

2012. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mintha én írtam volna.kb 2 éve ismerkedtünk meg először,szintén 2 hétig tartott.nagyon szerettem,vagyis nem is tudom mi a megfelelő szó arra amit éreztem..azóta se éreztem még hasonlót se senki iránt.vége lett mivel nem tudott egyeztetni a haverjaival engem,rám sose volt ideje.

néha szoktuk látni egymást,felkeresett elkezdetünk beszélgetni,egyre többet, és bevallotta h nagyon sajnálja h így alakult.eddig senkinek nem adtam második esélyt,viszont úgy éreztem ha neki nem adok és nem próbáljuk meg újra akkor nagyon sokáig bánnám ezt a döntésemet,hiszen 2 év alatt rengeteget változik az ember.elhittem minden szavát,bár az elején kételkedve kicsit,de mondta h érezni fogom h tényleg szeret.az első hét mint maga a megvalósult álom:) el se hittem h mindez velem történik..majd ritkultak a hívások,az érdeklődése alább hagyott.nagyon rosszul esett.mondtam neki h ezt meg kell beszélnünk,úgy tűnt sikerül is.de végülis úgy csavarta a beszélgetést h 1 nap gondolkodási időben egyeztünk meg,persze én mondtam h én tudom h mit akarok,de bele mentem hiszen mi az az 1 nap??! azt mondta h másnap majd hívni fog.na igen..3 nap múltán sem értem el.egy elköszönő smssel zártam le részemről a dolgokat.:/:( de az a pár nap..amit kételkedéssel és bizonytalansággal töltött el:/ soha többet ilyet...

ezekután is sokat gondoltam rá..hiszen a lelkem mélyén szerettem még.

majd erre 2 hónapra meglátott egyik haverommal sétálni egy parkban ahol épp egy lánnyal volt(ott ahol először velem,a csajjal amúgy látszott h nincsenek együtt,csak fűzte még...amúgy valszeg azt hitte h haverommal együtt vagyunk.rá egy hétre megkeresett h én voltam -e xy parkban.rendkívül rideg és távolság tartó voltam vele az egész beszélgetés alatt...szánalmas h miket próbált beadni nekem.. a képembe hazudott..azt hittem h nem süllyedhet alább..tévedtem..

azóta is próbálkozik..nem szeret,sosem szeretett,ember számba se vett...csupán mindig az kell neki amit sosem kaphat meg ,ami kihívást jelent számára.harmadik esély márpedig senkinek sem jár.

na ennyi a kis történetem..gondoltam leírom.hátha ad egy kis útmutatást h h kellene sztem döntened:)

18/L

2012. jún. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!