Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjnél vagyok, van egy pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjnél vagyok, van egy pici kisfiúnk. Előkerült a régi nagy szerelmem: Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretem a férjem, elég jól megvagyunk, de ez engem most nagyon felkavart. Mit csináljak?? Annyira nehéz uralkodni magamon...

Beszélgetünk elég sokat az "ex"-el, és annyira jó vele...imádtam régen, és azt hiszem most is...a 10év alatt nem tudtam elfelejteni...

7hónapja vagyunk házasok a férjemmel...


2009. márc. 14. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha a ferjeddel amugy jo minden akkor lehetoleg keruld az exed!! tudom h nehez lesz, de minnel tobbet vagy vele, annal inkabb fogsz rola fantazialgatni, es igy az osszehasonlitasnal mindig o fog neyron kijonni mivel a ferjed melletted van nap mint nap, jobban ismeritek 1mast, 1mas hibait es nagyobb a valoszinusege h osszekaptok vmin. mig az exed uj, izgalmas, es 1 ponton jobbnak tunik, de igazabol 1altalan nem biztos h hosszu tavon jobb lesz vele mint a ferjeddel. szerintem ha minden rendben a hazassagoddal, ne kockaztass mert nem eri meg! foleg h van 1 gyerkoc is a kepben. probald meg kiverni a fejedbol.
2009. márc. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hogy hogy mit tegyél?? el akarod b@szni a szép családod??? sztem nem! kerüld az ex-ed mert a kisértés nagyon erös! nem azért szültél egy gyereket a férjednek hogy pár évre rá eltünj a "nagy" szerelmeddel
2009. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Nem élek nyitott kapcsolatban,nem fekszek se senkivel csak úgy,ha megkívánom a szexet,vagy ha otthon nincs valami rendben.Nem csinálnék soha hobbyt a szexből,a párom se!

De ha mégis megesne bármelyikünnkel,akkor tudnánk,hogy az fontos volt a másik számára és nem megbántottságból,vagy dacból tettük,vagyhogy becsapjuk és megalázzuk a másikat!

Ha szeretek valakit elfogadom úgy ahogy van,elfogadom a "szükségletét",nem kergetem hazugságba,hogy azt mondja csak én kellenek neki,senki más,közben meg ... ,nem akarom,hogy letagadja azt hogy milyen és mire vágyik!

Persze ez csak akkor megy,ha tényleg szeretjük egymást,megbízunk a másikban és bizton kitartunk!

Sokan erre azt mondják,hogy beteges,szerintem viszont mindekinek így kéne élnie!

Hogyha felbukkan egy régi szerelem,akkor ne kelljen megjátszani magunk,hogy nemneménsoha,és ne kelljen bánkódnunk,hogy miért nem tettem meg,hisz ezt akartam,ez vagyok én,miért kell szégyelnem magam,miért szégyelnivaló,hogy boldog legyek egy kicsit!

Szóval ha olyan kapcsolatban élnél,mint én azt mondanám beszéld meg a férjeddel és tedd meg!

De mivel nem így élsz,nagy valószínűséggel csak szenvednél ha belemennél,bűntudatod lenne,rágódnál rajta,lehet romokba dőlne a házasságod,aztán a másik félnek se kellenél!

2009. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!!Sajnos nem olyan a házasságom, mint Neked. Pedig jó lenne..

Nem akarom elhagyni a férjem, csak ez a régi szerelem...

Imádom a férjemet, és a kisfiunkat is...Nem tudom mit csináljak!!!Úgy megcsókolnám, de félek a következményektől...

2009. márc. 14. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát látod mégis jó alaposan lepontoztak érte!

Nem akarlak ilyesmire buzdítani,de én más tanácsot nem tudok adni!

Valamiért hozzámentél a férjedhez,gondolj a szép dolgokra és valamiért megszakadt a dolog az exedddel ott meg gondolj a rosszra!

2009. márc. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!