Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik oan h vkinek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik oan h vkinek az első kapcsolata egy életig tartson?

Figyelt kérdés
Hogy már elsőre megtalálja az igazit?

2012. máj. 31. 22:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miért ne létezne. Matekot tanulsz? 6 milliárd ember él most a földön, és eddig körülbelül 107 milliárd ember született és élt itt. Valószinüleg több millió pár volt köztük, akiknek az első kapcsolata egész életükön át tartott.
2012. jún. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én pl: olvastam egy párról akik 14 évesen jöttek össze és már 80 évesek kb
2012. jún. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szerintem is létezik, csak az a kérdés megcsalták e egymást még akkor is ha szerelmesek

biztos mindenkiben megfordul, hogy milyen mással ha csak egy valakivel volt

szerintem az nagyon ritka hogy valaki megtalálja az igazit 16 évesen és együtt vannak 70 évig úgy, hogy teljesen hűségesek voltak egymáshoz

2012. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!