Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek melyiket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyiket?

Figyelt kérdés
Van 2 fiú,akiket ha meglátok elolvadok,bénázok,nem tudok megszólalni..Az elsoo fiut 4hónapja ismertem csak meg,de valami megfogott benne..A második fiú kiskorom óta legjobb barátom..Az én szüleim meg az o szulei legjobb barátok..Mindenhova egyutt megyunk...Nem tudom melyiket szeretem igazán..Lehet kicsit fiatal vagyok,de most érzek elsonek szerelmet..Segítsetek kérlek!Koszonom!!:) 13/L

2012. máj. 21. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
elsőt,a másodikkal csak a gubanc lenne
2012. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az 1.vel próbálkoznék, a második ott lesz 2 év múlva is :D
2012. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az elsovel mar probalkoztunk,de nem is tudom..érdekesek vagyunk egyutt..De azért meg mindig szeretem ot is..Vagyis nem tudom melyiket szeretem baraátilag és melyiket szerelmileg.:):P
2012. máj. 21. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor ott már probléma van :D


A 2.-kal mindenképpen menj biztosra, csak ha ő is nagyon szeret akkor jöjjetek össze, különben gáz lesz ha szakítotok...

Bár én kívülről azt tippelem hogy "szerelmileg" az 1.-t szereted, hiszen a másodikat régóta kell hogy ismerd, és ebben az esetben az érzésnek hamarabb elő kellett volna jönnie...

Vagy az is lehet hogy amikor az 1.-vel próbálkoztál, akkor jöttél rá, hogy neked a 2. kell.


Én ezt nem tudom megítélni innen

2012. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom! a másodikat abba egész also tagozatban szerelmes voltam de aztan lett baratnoje es muszaj volt tullepnem rajta..de most szakitottak es mondta,hogy tevedett es hogy en sokkal jobban tetszem neki es lehet ,hogy tobbet erez irantam..:)
2012. máj. 21. 19:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jóban vagy vele, kérdezd meg hogy mit gondol a dologról aztán kiderül.

Én szurkolok nektek :D

2012. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen:D
2012. máj. 21. 20:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!