Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez, hogy van most? (Hosszú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez, hogy van most? (Hosszú, de mondhatni érdekes történet)

Figyelt kérdés

Az "exemet" még 1 évvel a szakítás után is szeretem, és az elmúlt egy 1hétben kezdem, úgy érezni, hogy ő neki is tetszem én, kedden például 4-en voltunk én voltam egyedül fiú vagyis hát nem mert volt egy 3 éves is, de az most mindegy és "tett vagy őszintéztünk" és az egyik lány borzasztó cikit csináltatott velem, ez után én elég szomorúan arrébb mentem egy olyan 5-10 métert ekkor a másik lány oda jött vigasztalni ez lényegében sikerült is neki ez után mi ketten elkezdtünk játszani az első lány 3 éves tesójával, a másik két lány pedig beszélgetek és ott azt mondta a 3. lány(aki tetszik), hogy gondolt rám többször is, hogy talán velem jó lenne járni.(Az első lány valószínűleg féltékenységből égetett be előtte mert rá 3 nappal be vallotta, hogy szeret).


Csütörtökön meg szintén velük voltam, kivéve a 2. lányt. és akkor a 3 éves kisfiúnál, volt egy játék puska én a 3. lány előtt ültem a dombon le akart vele lőni játékból a kisfiú erre én hátra dőltem és a 3 lánynak az ölébe hajtottam a fejemet erre ő nem szólt semmit hanem elkezdte birizgálni a hajamat.


Szerintetek bejövők neki?



2012. máj. 19. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
NEM REMÉLEM!!!
2012. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a válasz értelmetlen vesszők nélkül kedve első, így nem tudom értelmezni!
2012. máj. 19. 13:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy, első! Van egy olyan érzésem, hogy ismerlek!
2012. máj. 19. 13:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Még a csaj se tudja. Tetszel neki, esetleg tudd meg h mik voltak azok a dolgok amik miatt szakítottatok, és javítsd ki.
2012. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

hány éves vagy kedves kérdező?


egyébként sanszos, hogy bejössz neki...

2012. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok és köszi a válaszokat! :)
2012. máj. 19. 14:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen már ilyenekkel foglalkoztál? (mivel azt írtad 13 vagy és egy éve jártatok)

Szerintem nem jó ilyen hamar ezekkel törődni, rögid ideig vagy gyerek. Ez az én véleményem.

De ha megkérdezed tőle, ő biztos megadja a kérdésedre a választ ;)

2012. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
igen,egyértelmű hogy szeret :)
2012. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!