Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Bőv. Lent!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Bőv. Lent! (érdekes történet)

Figyelt kérdés
19/f v.ok. Van egy nagyon kedves és szép ismerősöm/ barátom. Ezzel a (17éves)lánnyal (közel) 2 éve ismerjük egymást. Ezalatt eléggé közel kerültünk egymáshoz. Sokszor fordult hozzám tanácsokért (párkapcsolatok terén, stb), vagy egyszerűen csak lelki támaszt nyújtottam neki (meghalgattam és felvidítottam ha rossz kedve volt). Ő az elmult évekbe több rosszulsikerült kapcsoltaton van túl, míg nekem még egy komolyabb b.nőm se volt. Amolyan magányos tipus vagyok, de nem vagyok egyáltalán félénk, se visszahúzódó. Az elmult pár hónapba észrevettem hogy megváltozott valami, kiderült hogy belém szeretett. Nagyon jól megvagyunk mostis, de tudom hogy ő csak egy "lépésemre" vár. Jobban belegonoltam (a tények tudatában) és rájöttem hogy énse barátként (már több anál) tekintek rá egy ideje. El tudnám képzelni hogy mi ketten össze jövünk, de mégis tartok tőle. Ő egy nagyon tapasztalt, "mindenlében kanál" lány. Én pedig elég tapsztalatlan vagyok párkapcsolat és szex terén, pedig ő mint amolyan "nagytestóként" tekint rám (nemvéletlen hogy tőlem kért tanácsokat). Valószínüleg pont a látszólagos tapasztaltságom (ezen a téren) az eggyik tényező amiért belémszeretett. Mit tegyek? Vajon megérti, vagy a kapcsolatunkal együtt a barátságunk is tönkre megy?,?
2010. aug. 18. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindegy h miért szeretett beléd? TE szereted, ő szeret. Ilyen egyszerű a recept. A barátság meg már igy is elvészett..
2010. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igazat adok az előttem szólónak,ilyenen kár agyalni...majd alakul,ahogy alakul
2010. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!