Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számit? Érdekes történet

Figyelt kérdés
másfél éves konzervativ kapcsolat nagy lángoló szerelem, ö 23éves én 25éves lány vagyok. van egy 5hónapos kislányunk, együtt éltünk. azért irtam, hogy konzervativ mert nálunk nagyon tabu volt minden, még ha meztelen nöt látott a tévében is elfordult, és ez annyira jol esett nekem :) épp ezért koppanttam a legnagyobbat mikor megtudtam! mi már az eleje ota nagyon sokat veszekedtünk, féltékenység anyagiak, mind1. többször rafináltan leteszteltem, átment, mindig idöben itthon volt, sosem ment sehova, a telefonját nyugodt szivvel itthon hagyta! tényleg egy szavam sem lehet! történt egy nap, hogy a laptop elött ülve mellém ült, és én magándolgot akartam épp csinálni (nem fétfi ügy), és mondtam neki ne ülj már mellém, nincs magán életem. rosszul esett neki, se szo se beszéd felöltözött és elment! nem tartottam tul nagy tulakdonságot neki, mert már kb 4-5ször szétmentünk 1-2napra, a legtöbb 1 hét volt. mondom majd keres ha lenyugszik és ujra hazajön! ami ide való és én szerintem lényeges, hogy hazaköltözött a testvére mostohalánya hozzájuk, az incidens elött 1 honappal. volt nálunk, voltunk náluk, volt náluk egyedül is. nem akarom magamba beszélni, nem láttam gyanus jelet, nem is gondoltam volna hogy egy ö egy 16évessel kezdjen. akkor mikor elment nem az anyjához ment mint szokott, hanem oda a növéréhez pestre, mert nem volt most kocsija, mondta hogy felment beszélni és pest után akart menni az anyjához. mikor elment küldött smst hogy ennyi vége, ne nézzem hülyének biztos megcsalom a neten stb. a testvére mondta már késö ne menjen el aludjon ott. 1 szobában vannak, lefeküdtek aludni (ez mind a párom esküdt állitása) a lány oda feküdt mellé, adott neki puszit, aztán elkezdtek csókolozni, fogdosás ilyenek de nem több a lánynak megvolt, de a páromnak fel se állt. aztán abba hagyták és pár órát beszélgettek rolunk hogy mi miért volt. másnap lement az anyjához és öszintén megirta nekem: "már nem megyek vissza hozzád voltam egy lánnyal, én is sajnálom de azért tettem hogy már ne is tudjak vissza menni hozzád mert már láttam hogy nem megy" stb. ott kiborultam mint állat, nem hittem volna, föleg mikor kiderült kivel, rögtön arra gondoltam, hogy ez akkor már rég kellett neki ez a csaj. 2 nap mulva megirtam neki hogy egál azzal a fiaval akire ö mindig is féltékeny volt. onnantol gyülölt mint állat engem, ha bszéltünk a gyerek miatt éreztem hogy utál. 1 honapig birtuk egymás nélkül. nem költözött vissza, de nagyon sokat beszélgettünk. ugyérzem megvagyok gyözve, de félek hogy lehet csak tényleg a friss hus kellett neki, vagy tényleg elege lett már a sok veszekedésböl és én tettem? kivagyunk bélkülve, de még a hazaköltözését emiatt váratom. esküdött hogy idegböl tette, esküdött hogy nem azért ment fel oda mert már rég kinézte öt, rossz volt neki az 1 honap, rossz amit tettem én is utána, és elmondta (ö ajánlotta fel) hogy menjünk hazugságvizsgálatra, ö nem fél! mondta azt is, hogy lehet pont ez kellett hogy nagyon jo kapcsolatunk legyen a jövöben, többet törödik velem, soha nem tesz ilyet, és nem okoz fájalmat nekem, nö felé többet nem néz! szeretem még öt, és szerintem ös is engem! kérlek segitsetek higgyek neki???
2010. jan. 30. 17:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

ezt ki olvassa végig ?×D

regényirónak jó vagy.

2010. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Hazugságvizsgáló.. Szerintem elítélendő dolog a megcsalás, akkor is, ha csak egy csók volt..Állítólag. Az egyetlen ok szerintem amiért együtt kéne maradnotok a gyerek ..
2010. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

na kösz, de ha csak a felét irom le nem értitek esetleg :)

értem, hogy megcsalás, de ezzel igy akarta lezárni a "rossz" kapcsolatunkat, csak idöközbe rájöttünk nagy szar egymás nélkül :((

2010. jan. 30. 17:34
 4/22 anonim válasza:
64%
Nehéz ügy! Nekem megcsalásnak számítana egy csók is! Ha a történteket megbocsátod neki, akkor csak azt tudom javasolni, hogy a jövőben jobban FIGYELJETEK EGYMÁSRA! Az általad említett példánál neked indulatok nélkül el kellett volna magyaráznod, hogy miért nem szeretnéd, hogy melletted maradjon a laptop előtt. Fordított esetben Te mit gondoltál volna? Persze ettől még nem szabadna neki olyat tennie, amit tett! Beszéljetek meg mindent erről is, és ha együtt maradtok, akkor a jövőben is! Soha ne hagyjátok kétségek között a másikat semmilyen témában sem!
2010. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%

Hát kedves első képzeld el, én végigolvastam...


Ez egyértelműen megcsalás. Elég szar magyarázat, hogy "ezzel akart lezárni egy rossz kapcsolatot", ez a hozzáállás önmagában elítélendő. Mi az, hogy valaki úgy zár le egy kapcsolatot, hogy smárol egy csajjal és ezt a barátnője szemébe köpi? Kapcsolatot úgy szoktak lezárni, hogy nem megy tovább ennyi vége -mellesleg nem telefonon hanem szemtől-szembe-, utána meg azt csinál és azzal akivel akar, semmi közötök nics többé egymáshoz. Szóval szerintem eléggé gerinctelen a pasi.


Hogy mihez kezdesz vele az a te dolgod. Mindenesetre te is elég érdekes személyiség vagy, hogy csak azért hogy visszaadd neki te is "megcsalod" direkt azzal akire féltékeny volt. No comment..... Ezek után nem vetheted rá a követ.

2010. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én is végigolvastam.

Szerintem ti szeretitek egymást, de nem tudjátok rendesen megbeszélni a dolgokat.

Én azt mondom, hogy próbáljátok meg. Először beszélgetni (mi volt, miért volt így, hogyan lesz a jövőben) - aztán találkozni (vajon meg tudtok-e bocsátani) - végül, ha mindez sikeres volt, akkor visszajöhet.

De a jövőben töbet beszéljetek egymással, és te se legyél ilyen durva, mint amikor elküldted.

2010. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Végigolvastam. :)


Szerintem aki férfi létére nem nézi a pucér nőket az álszent, és bolond is! A prüdéria meg eleve a halálom.


Hűű, egy 16 éves cica finom kis hamvas teste nem mindennapi préda! :) Bár ha olyan nyúlbéla a faszi akkor elképzelhető. Én meghúztam volna mint állat!


Az hogy az embernek nincs magánélete az felháborító és jogos a szóvátétel.


Fiatal házasság eleve magas kockázat. Ha folyton veszekedtek akkor azt nem lehet sokáig bírni.


Szerintem eskesd meg valami számára szentre. (nem csodálkoznék ha prűd uraságnak ez a Biblia lenne)

Ha megteszi akkor szerintem hihetsz neki, de kéress vele bocsánatot, a gyanúsítgatásért, a szemmeltartásért, és a veszekedésért is!


Valamint: Nagyon fontos hogy kérdezd meg, hogyha te csókolóztál volna egy srác mellett feküdve de nem többet, akkor ő hinne-e neked és meg tudná-e bocsátani?!!

Mert le merem fogadni, hogy ellenkező esetben ő úgy viszonyulna hozzád mint akkor amikor azt mondtad neki hogy megvolt!!! Le merem fogadni hogy sohasem bocsátana meg!

2010. jan. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én véleményem szerint ez nem volt megcsalás csupán figyelem felkeltés az ő részéről hogy észre vedd hogy mennyire szüksége van arra hogy te is törődj vele. Erre ott van az a helyzet amikor elküldted magad mellől, pedig lehet hogy csak egy csókot szeretett volna adni és amikor elküldted ezt ő visszautasításnak értelmezte és le lépett egy időre.

Biztos másnál megpróbálta ezt bepótolni de a kísértés mégsem volt akkora számára. Most hogy van egy 5 hónapos kislányotok ezért ő rá fordítasz nagyobb hangsúlyt mint a párodra, persze ez ilyenkor érthető is, de sokan ilyenkor úgy érzik hogy velük nem foglalkoznak és nem szeretik mert kevesebb törődést kapnak a kis csöppség után mint előtte. Az ilyen esetben együtt közösen kell játszani a gyermekkel és máris nem fogja magát úgy érezni hogy el lenne hanyagolva

2010. jan. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
köszönöm! persze lehet benne igaz, söt kivánom hogy legyen igaz, mert akkor tudom nem a "farka" vitte, hanem esetleg a sok vita. igy könnyebb lehetne egy kicsit a nehézben..
2010. jan. 31. 15:26
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit homályosan fogalmazol. Elég cifra történet, de körülbelül értem. Szerintem hagyd még egy kicsit szőr mentén, ne engedd rögtön vissza, mert akkor nem becsüli meg a második esélyt.

Másrészt szép lassan, mikor visszaengeded, tedd világossá a feltételeidet, amikre szükséged van, mint személyes szféra, hogy ne nézegesse a leveleidet, stb.


Én is legszívesebben végigolvasnám barátnőm leveleit és rohadt kíváncsi vagyok, ki hajt rá és mi van, de tiszteletben tartom a szabadságát és magamba zárom ezeket az önző érzéseket.

2010. febr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!