Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számit? Érdekes történet

Figyelt kérdés
másfél éves konzervativ kapcsolat nagy lángoló szerelem, ö 23éves én 25éves lány vagyok. van egy 5hónapos kislányunk, együtt éltünk. azért irtam, hogy konzervativ mert nálunk nagyon tabu volt minden, még ha meztelen nöt látott a tévében is elfordult, és ez annyira jol esett nekem :) épp ezért koppanttam a legnagyobbat mikor megtudtam! mi már az eleje ota nagyon sokat veszekedtünk, féltékenység anyagiak, mind1. többször rafináltan leteszteltem, átment, mindig idöben itthon volt, sosem ment sehova, a telefonját nyugodt szivvel itthon hagyta! tényleg egy szavam sem lehet! történt egy nap, hogy a laptop elött ülve mellém ült, és én magándolgot akartam épp csinálni (nem fétfi ügy), és mondtam neki ne ülj már mellém, nincs magán életem. rosszul esett neki, se szo se beszéd felöltözött és elment! nem tartottam tul nagy tulakdonságot neki, mert már kb 4-5ször szétmentünk 1-2napra, a legtöbb 1 hét volt. mondom majd keres ha lenyugszik és ujra hazajön! ami ide való és én szerintem lényeges, hogy hazaköltözött a testvére mostohalánya hozzájuk, az incidens elött 1 honappal. volt nálunk, voltunk náluk, volt náluk egyedül is. nem akarom magamba beszélni, nem láttam gyanus jelet, nem is gondoltam volna hogy egy ö egy 16évessel kezdjen. akkor mikor elment nem az anyjához ment mint szokott, hanem oda a növéréhez pestre, mert nem volt most kocsija, mondta hogy felment beszélni és pest után akart menni az anyjához. mikor elment küldött smst hogy ennyi vége, ne nézzem hülyének biztos megcsalom a neten stb. a testvére mondta már késö ne menjen el aludjon ott. 1 szobában vannak, lefeküdtek aludni (ez mind a párom esküdt állitása) a lány oda feküdt mellé, adott neki puszit, aztán elkezdtek csókolozni, fogdosás ilyenek de nem több a lánynak megvolt, de a páromnak fel se állt. aztán abba hagyták és pár órát beszélgettek rolunk hogy mi miért volt. másnap lement az anyjához és öszintén megirta nekem: "már nem megyek vissza hozzád voltam egy lánnyal, én is sajnálom de azért tettem hogy már ne is tudjak vissza menni hozzád mert már láttam hogy nem megy" stb. ott kiborultam mint állat, nem hittem volna, föleg mikor kiderült kivel, rögtön arra gondoltam, hogy ez akkor már rég kellett neki ez a csaj. 2 nap mulva megirtam neki hogy egál azzal a fiaval akire ö mindig is féltékeny volt. onnantol gyülölt mint állat engem, ha bszéltünk a gyerek miatt éreztem hogy utál. 1 honapig birtuk egymás nélkül. nem költözött vissza, de nagyon sokat beszélgettünk. ugyérzem megvagyok gyözve, de félek hogy lehet csak tényleg a friss hus kellett neki, vagy tényleg elege lett már a sok veszekedésböl és én tettem? kivagyunk bélkülve, de még a hazaköltözését emiatt váratom. esküdött hogy idegböl tette, esküdött hogy nem azért ment fel oda mert már rég kinézte öt, rossz volt neki az 1 honap, rossz amit tettem én is utána, és elmondta (ö ajánlotta fel) hogy menjünk hazugságvizsgálatra, ö nem fél! mondta azt is, hogy lehet pont ez kellett hogy nagyon jo kapcsolatunk legyen a jövöben, többet törödik velem, soha nem tesz ilyet, és nem okoz fájalmat nekem, nö felé többet nem néz! szeretem még öt, és szerintem ös is engem! kérlek segitsetek higgyek neki???
2010. jan. 30. 17:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
atyaég....egyiktek sem normális,már boccs...megérdemlitek 1mást!!!
2010. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Igazából nekem egy gondom lenne ezzel a dologgal, ami az idő. Túl fiatalok vagytok még ahhoz, hogy már ilyen gondok legyenek. Ha már most sokat vitáztok és sokszor vagytok külön akkor mi lesz 10, 20 év múlva? Csak a gyerek miatt mindketten vigyort erőltettek az arcotokra és ahogy kimegy a szobából egymásnak estek? Nézd nem akarok negatív lenni, és a legjobbat kívánom nektek de én ezt éltem meg gyerekként. Azért ezt nagyon komolyan gondold át. Semmivel sem lesz jobb a gyereknek attól, hogy van apja viszont a szülei gyűlölik egymást. Én pusztán az egyik végletet vázolom fel, de mindenképpen mérlegeld ezt is. Minden esetre sok boldogságot nektek!


Egy lány

2010. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Szerintem meggondolatlanság volt bevállalni egy gyereket. Azok alapján, amiket leírtál, és ahogyan leírtad, egyértelmű, hogy egyikőtök sincs még abban a korban, mikor egy teljes, boldog, kiegyensúlyozott családot saját erőtökből fenn tudtok tartani. Ez nagyon látszik a srác viselkedésén is (gyereke van, és egy kamasszal kezd...), a tieden is, amilyen modorban leírtad az egészet. De végülis nem ez most a lényeg, nem tudjátok visszacsinálni.

Van olyan helyzet, mikor tényleg egy 'megcsalás' vagy egy kis 'kitérő' után jön rá az ember, hogy valójában mennyit jelent neki a másik, én is voltam már ilyen helyzetben, pont pár napja. Pedig mi csak pár hete jöttünk össze a barátommal, nincs még olyan erős kötődés köztünk, lehet épp ezért voltam képes félrelépni. Nem tud róla, nem is fog róla tudni. És hiába nincs sok év együttlét, gyerek, mégis azt mondom, hogy nem érte meg. Hajtott a kíváncsiság (mert olyan sráccal történt, akiről már évek óta fantáziálok), de nem kaptam semmi pluszt tőle. Csak az érzést, hogy a barátom fontosabb!!! :) De annyira mindenképp jó volt, hogy erre rájöjjek. Lehet hinni kéne neki, nem szabad már kamaszként viselkednetek, ott a gyerek is!!!

21L

2010. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ja, és egyáltalán nem igaz az a mondás, miszerint, aki egyszer megtette, többször is megfogja. Egyáltalán nem törvényszerű! ;)

21L

2010. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

sztem túl szorosan fogtad őt, és nem bírta tovább azért történt ezaz egész. írtad h elfprdul ha meztelen nő van a tv-ben meg stb. sztem ez már túlzás. értem én h nem te kényszeríted őt erre, hanem magától teszi....de ez túlzás, és ezt már ő sem bírta, hiába magától tette. a férfiak nem ilyenek, és mégha maguktól is tezsik ezt, egy idő után felrobbannak, mint ahogy a te pasid is tette.

ha lazábbra vennétek a dolgokat, ilyenek nemhiszem h lennének. mond meg neki h nemkell elfordulnia, nyugodtan viheti magával a mobilját, találkozhat a haverokkal, stb. vegyétek lazábbra a kapcsolatot, mert egy idő után ugyanez fog történni mint most.

nem a friss hús kellett neki, hanem egyszerűen csak felrobbant belülről a barátod, és éppen ez a lány volt ott.

ha visszafogadod őt, mindenképpen beszéljétek át a kapcsolatot, és vegyétek lazábbra. a konzervatív dolgokból általában mindig ez lesz. akár önnön folytja magát vissza, akár vmilyen más hatásra, annak a végeredménye előbb utóbb a robbanás lesz.

2010. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én olyan vagyok mint a barátod :) Én is szinte elfordulok ha szép nőt látok, de nem azért mert nincs f@szom, hanem mert nem szeretném ha barátnőm azon rágódna hogy más csajokat nézegetek, mert nem vagyok vele elégedett. Érdekes hogy nem várja el ezt de ha fél évente rápillantok egyre akkor szóvá teszi és mondta, hogy amióta járunk nézi is hogy leskelődök-e mellette.

Állandó önértékelési zavarban van mert hízott egy picit, de ha megdicsérem akkor jön a " jaj csak hazudsz" "jaj nem kell" " jaj nagy a popóm" álszentkedés. A vak is látja hogy nagy, miért kell hazudnom hogy nem az?Nem elégedett azzal ha azt mondom hogy OK az alakjával minden, de ha mondom hogy hát majd edzünk együtt akkor meg ideges egyből hogy meghízott. Ha mutatok valakin egy szép ruhát ami szerintem jól áll a lányoknak, akkor egyből mondja, hogy jó a segge mi? Jó az alakja mi? Én már nem is tetszem ugye?

A lényeg az, hogy én magamtól is igyekszem benne ezt a kisebbségi érzést csökkenteni, mindig elérhető vagyok számára, megdícsérem, bókolok neki. Bármi dolgom van akkor is ott vagyok neki és meghallgatom. Én állandóan azt lesem hova menne szórakozni, mit szeretne csinálni, elviszem a társaságomba. Ő viszont rezzenéstelen arccal elmegy még a csajokkal is diszkózni miután én is elvittem. Mert neki magánélete van és tánci- táncizni akar.Hajnalig tartó ismerkedések is beleférnek neki a bulizásba, mert hát mondani bármit lehet, az még nem tett. Ha rendes a rác táncikál vele akár egész este. Ha én elmentem a srácokkal otthon várt hogy mit ittál, mennyit ittál, mit csináltál, kivel voltál? Számon tartja hányszor mentem el otthonról unalmamban amíg nem találkozunk. Ha kicsit többet iszok kritizál, de ha a fodrász sz@rul vágja le a hajam akkor is rajtam humorizál :) Mindenre figyelnem kell. HA egy kicsit hibázok, vagy valamit rosszul fogalmazok meg borul a bili egyből. Amellett még viseljem el azt is hogy állandóan tanul és tiszta idegbeteg. Nálatok nem biztos hogy ez van, de én itt akárhogy igyekszem mindig rossz szándékot feltételeznek rólam.Ha mondom neki hogy szeretem néha nem is viszonozza mert nincs olyan kedve, és ezt mondja is. Az meg hogy Ő mennyit tesz, hogy az én önbecsülésem rendben legyen? Hát nem szakad bele maradjunk annyiban... Amikor megerősítésre vágyom annyit mond hogy hát Ő nem tehet róla hogy a volt nőim kikészítettek. Szedjem össze magam.

2010. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ja és arra akartam utalni hogy megcsalásnak számít, de lehet, hogy úgy érzi hogy Ő elég dolgot feladott érted ahhoz hogy melléd ülhessen amikor kockulsz. Lehet hogy csak a közelségedre vágyott, és nem is érdekelte mit csinálsz..
2010. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

14.27. végigolvastalak és csak tátom a számat...férfi létedre hogy hagyhatod magadat ennyire megalázni? ez a lány hülyét csinál belőled, és rendesen uralkodik rajtad. férfi vagy könyörgöm. fhú, bocs h nem a kérdezőnek válaszolok, feljebb már válaszoltam, de ez mellett a komment mellett nemtudtam elsiklani.

én őszintén sajnálom a 14.27-est. teljesen rendes, és odaadó pasinak tűnik, és kifogott egy ilyen hárpia csajt. én télleg nagyon sajnállak, és azt javasolnám hagyd ott ezt a lányt. ha ilyen rendes vagy, nagyon hamar találsz magadnak másik lányt, aki megfgja becsülni ezeket a tulajdonságaidat, és vissza is kapod tőle az ilyen mértékű odafigyelést.


amúgy nekedis azt tudom mondani, h hamarosan teis felfogsz robbanni. elfog borulni az agyad, mert ennyire ketrecbe zárva, mint ahogy te élsz, nemlehet élni. hiába önszántadból avgy ilyen, egyszercsak felfogsz robbanni. ez így működik.

2010. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

14:27-es vagyok: Persze ezt én is érzem, és ha megakarom beszélni akkor jön az, hogy Én azt akarom-e mondani, hogy elvagyok hanyagolva? :) Amúgy nem vagyok, napi szinten beszélünk MSN-en, de ez távkapcsolat. Nem várhatja el hogy mindenre megoldást nyújtsak, főleg hogy ilyen kritikus. Neki mindig minden nehéz, mindent 800-szor át kell beszélni amit tervez. Én meg ha mesélek valamit simán rávágja, hogy erre nem tud mit mondani, mert nem ért hozzá. A másik lehetőség,hogy eszébe jut valami saját gond és azt kezdi ecsetelni. Elárulta azt is hogy soha nem fog már senkit olyan szenvedélyesen szeretni mint az előttem való barátait és ez Őt boldoggá teszi mert nem érzi magát áldozatnak többé :)

Ezzel együtt úgy érzem, hogy érdemes a szeretetemre én szeretek vele lenni, de megijedek néha ha eszembe jut hogy ez idővel megkopik és ennél rosszabb lesz. Lehet hogy inkább agglegény leszek.. Biztos, hogy ha ez véget érne én nem keresnék új kapcsolatot! Most pedig nyitok a világ felé és hagyom hagy kritizáljon. Így is úgy is azt csinálja :)

2010. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

jézusom....a 2. kommentedtől nemtom, ilyen szorongás tört rám:D én kifutnék a világból, és nem tudlak elképzelni h milyen lehetsz, milyen lehet az a pasi, aki ezeket eltűri. ez már ilyen hogyismondjam, szinte képtelenség amiket írsz.

én nemtudom te miből vagy, de előbbutóbb egy érzelmi roncs leszel, de annyira h ez a kapcsolatod után már nemis fogsz tudni nyitni, és télleg agglegény maradsz. az a baj h már mostis bennevan a gondolatodban.

figyi, te erőteljesen a rossz irányba haladsz, tönkre fogsz menni. pedig kár, mert rendes férfinak tűnsz. kár h rendes embereket mindig tönkreteszi egy ilyen lány. miért hagyjátok?

fhú, najó, bocs....már nagyon ellenkampányba kezdtem a barátnőd ellen, ilyet nemszabad csinálni, tudom, hiszen nemis ismerem.

de énis nő vagyok, és nagyonrossz ilyeneket olvasni, h egy nő hogyan viselkedhet így, de mégrosszabb olvasni azt h egy rendes pasit tönkretesz egy ilyen nő. nagyon sajnálom. de tényleg.

24L

2010. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!