Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számit? Érdekes történet

Figyelt kérdés
másfél éves konzervativ kapcsolat nagy lángoló szerelem, ö 23éves én 25éves lány vagyok. van egy 5hónapos kislányunk, együtt éltünk. azért irtam, hogy konzervativ mert nálunk nagyon tabu volt minden, még ha meztelen nöt látott a tévében is elfordult, és ez annyira jol esett nekem :) épp ezért koppanttam a legnagyobbat mikor megtudtam! mi már az eleje ota nagyon sokat veszekedtünk, féltékenység anyagiak, mind1. többször rafináltan leteszteltem, átment, mindig idöben itthon volt, sosem ment sehova, a telefonját nyugodt szivvel itthon hagyta! tényleg egy szavam sem lehet! történt egy nap, hogy a laptop elött ülve mellém ült, és én magándolgot akartam épp csinálni (nem fétfi ügy), és mondtam neki ne ülj már mellém, nincs magán életem. rosszul esett neki, se szo se beszéd felöltözött és elment! nem tartottam tul nagy tulakdonságot neki, mert már kb 4-5ször szétmentünk 1-2napra, a legtöbb 1 hét volt. mondom majd keres ha lenyugszik és ujra hazajön! ami ide való és én szerintem lényeges, hogy hazaköltözött a testvére mostohalánya hozzájuk, az incidens elött 1 honappal. volt nálunk, voltunk náluk, volt náluk egyedül is. nem akarom magamba beszélni, nem láttam gyanus jelet, nem is gondoltam volna hogy egy ö egy 16évessel kezdjen. akkor mikor elment nem az anyjához ment mint szokott, hanem oda a növéréhez pestre, mert nem volt most kocsija, mondta hogy felment beszélni és pest után akart menni az anyjához. mikor elment küldött smst hogy ennyi vége, ne nézzem hülyének biztos megcsalom a neten stb. a testvére mondta már késö ne menjen el aludjon ott. 1 szobában vannak, lefeküdtek aludni (ez mind a párom esküdt állitása) a lány oda feküdt mellé, adott neki puszit, aztán elkezdtek csókolozni, fogdosás ilyenek de nem több a lánynak megvolt, de a páromnak fel se állt. aztán abba hagyták és pár órát beszélgettek rolunk hogy mi miért volt. másnap lement az anyjához és öszintén megirta nekem: "már nem megyek vissza hozzád voltam egy lánnyal, én is sajnálom de azért tettem hogy már ne is tudjak vissza menni hozzád mert már láttam hogy nem megy" stb. ott kiborultam mint állat, nem hittem volna, föleg mikor kiderült kivel, rögtön arra gondoltam, hogy ez akkor már rég kellett neki ez a csaj. 2 nap mulva megirtam neki hogy egál azzal a fiaval akire ö mindig is féltékeny volt. onnantol gyülölt mint állat engem, ha bszéltünk a gyerek miatt éreztem hogy utál. 1 honapig birtuk egymás nélkül. nem költözött vissza, de nagyon sokat beszélgettünk. ugyérzem megvagyok gyözve, de félek hogy lehet csak tényleg a friss hus kellett neki, vagy tényleg elege lett már a sok veszekedésböl és én tettem? kivagyunk bélkülve, de még a hazaköltözését emiatt váratom. esküdött hogy idegböl tette, esküdött hogy nem azért ment fel oda mert már rég kinézte öt, rossz volt neki az 1 honap, rossz amit tettem én is utána, és elmondta (ö ajánlotta fel) hogy menjünk hazugságvizsgálatra, ö nem fél! mondta azt is, hogy lehet pont ez kellett hogy nagyon jo kapcsolatunk legyen a jövöben, többet törödik velem, soha nem tesz ilyet, és nem okoz fájalmat nekem, nö felé többet nem néz! szeretem még öt, és szerintem ös is engem! kérlek segitsetek higgyek neki???
2010. jan. 30. 17:13
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
hello, én is itt vagyok :))
2010. febr. 3. 07:49
 22/22 anonim ***** válasza:
A kérdésed, hogy megcsalásnak számít-e. Szerintem igen. Viszont ez "konzervatív kapcsolat" szerintem beteges. Mi van abban, ha megnéz egy szép nőt (akár meztelent is)? Én is megnézem, sőt, van hogy én hívom fel a figyelmét, hogy: "Nézd, milyen szép arca/haja/alakja van!" Pedig nő vagyok. És tudom, hogy azért van velem, mert engem szeret. Van olyan is, hogy melóban véletlenül én is megkapom a pucér nős e-maileket, és továbbküóldöm neki, hagy nézze :) Hűséget fogadott, nem vakságot! 22/L
2010. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!