Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megéri? érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri? érdekes történet a többi lent

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyok együtt a párommal. Komoly a kapcsolatunk, de felmerült egy probléma. Velem szeretné leélni az életét de úgy érzi még nem élt eleget és szüksége van még "tapasztalatra" más nőkkel is szeretne szexuális kapcsolatot létesíteni. 3 hónapot kért hogy kiélje magát. Azt mondta utána még komolyabbra akarja fordítani a kapcsolatunkat és megszeretné majd kérni a kezem lenne értelme így belemenni?? Természetesen a három hónap alatt én is ugyan olyan szabadságot kapnék de én nem akarok ilyen "tapasztalatot" gyűjteni...szeretem annyira hogy meg tegyem érte és hiszem h sikerülhet. Kíváncsi vagyok mások véleményére is erről, de kérlek ne leszólást hanem komoly véleményeket írjatok előre is köszönöm mindenkinek
2009. aug. 22. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
bele ne egyezz! ez nyílt megcsalás, te jó ég, hogy merült fel benned az hogy egyáltalán megfontolod a dolgot? nehogy belemenj. akkor menjen de végleg. na meg 3 hónap alatt amúgy sem fogja kiélni magát egy életre, majd talál valakit aztán mész a levesbe. a tudtoddal akar csajozni úgy hogy utána meg akarja kérni a kezed?! elképesztő némelyik pasi arcán milyen vastag bőr van...
2009. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki szeret valakit igazán, az nem képes mással lefeküdni. De látod ő pont ezt szeretné. Más nőkre vágyik, h tapasztaljon. Szerintem ez nagyon gáz:S Nem tudom mit tanácsoljak, semmiféleképpen ne egyezz ebbe bele, mert az előttem szólóval egyetértve 3 hónap alatt úgyse tudja kiélni magát, és szerintem ezek után már nem menne vissza hozzád.
2009. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát nemtom a pasik hogy vannak ezzel,de el nem tudnám képzelni,hogyha szerelmes vagyok valakibe,hogy mással létesítsek kapcsolatot...szerintem komolyan gondolkozz el rajta,hogy szeret e...
2009. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Hagyd a francba ezt a pasit. Nem hozzád való. Ha ilyen gondolatok járnak a fejében nem szeret igazán.

Talál egy jobbat három hónap alatt, te pedig nem fogsz kelleni neki. Ne alázd meg saját magad.

2009. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha szerelmes vagyok valakibe, akivel le akarom élni az életemet, akkor rá se tudok nézni másra, mert egyszerűen csak ő létezik, senki más. Ha össze is házasodnátok, mi van ha megint kér pár hónap szabadságot, mert éppen más nővel is akar szexelni? Nem ismerlek téged, de ha belemennél és a három hónap leteltével folytatnátok a kapcsolatot, akkor tuti állandóan azon gondolkoznál, hogy vajon hány nővel feküdt le, kivel? Egyszerűen már nem lenne ugyanolyan. Ha tőlem a barátom ezt kérné, még ha fáj is, elengedném, hogy had élje ki magát, de utána többet engem nem látna. Esetleg tegyétek változatosabbá a szexet, vigyetek bele új dolgokat, hátha az a baja, hogy kicsit egyhangúvá vált. Ezt beszéljétek meg. Viszont, ha nem ez a gond, és csak más nőkkel is akarja csinálni akkor ott már nem érdemes mit csinálni. Hány évesek vagytok, és hány partnere volt eddig a barátodnak?
2009. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

az előttem szólóval egyáltalán nem értek egyet!

ez nem bőr nem megcsalás, iletve fizikailag az, de lelkileg nem az, hiszen szereti a leányzót, ezért szeretné kiélni magát, mert komolyra szeretné a kapcsolatot fordítani. ez nagyon okos gondolat, mármint a kiélés, mert nagyon sok fiatal pár egy két előző kapcsolattal belevágnak a családalapításba-mert nagy a szerelem-, és csak majd később 5 - 10 év múlva törnek ki az ösztönök, hogy én még hódítani szeretnék, csajozni, psaizni, azt akarom hogy tetszek vagy játszani, flörtölni... mindezt fiatalon kell meglépni, hogy mikor eljön az idő, hogy komolyabbra fordítsák a felek a dolgot ne legyen annyi hiányjel az életbe, hogy ezt is meg ezt is..ja és ezt is ki kellett volna próbálnom, amíg lehetett volna, mert akkor már nem lesz egyszerű család, közös ház meg miegyebek mellett... persze ebben is benne van hogy később nem fog működni, de véleményem szerint kissebb az esély.

Kedves kérdező, te ismered a párod mennyire szeret, és hogy el tudnád e képzelni vele hosszú távon a kapcsolatod, vagy akár az életed... ebben a 3 hónapban nagyon sok fordulat előfordulhat, pl.: másba beleszeret, vagy éppen te, mással jobb lesz...stb ami véget vethet a kapcsolatnak, de ha van egyáltalán ilyen, ami véget vethet, akkor nem is érte volna meg tovább mennetek! remélem érted mire célzok. a jó oldala, hogy még erősebb lesz a kapcsolat, hiányozni fogtok egymásnak, és rájöttök, hogy tényleg kelletek egymásnak és olyan jövő fog előttetek állni, amire lehet alapozni.

mindent egybevetve, ha úgy döntesz -mert ez a te döntésed! csak is a tiéd, ne hagyd h az itt hozzászólók bárhogy is befolyásoljanak, okulj ezekből vond le a konzekvenciát és dönts-hogy belevágsz, akkor azt tanácsolom, hogy mind a ketten éljétek a saját életeteket, és ne az legyen, hogy nagyon hiányzol és beszélünk minden nap, meg találkozunk, hanem ha ő csajozik, igenis pasizzál te is! ne legyen úrrá rajtad a féltékenység és a gyengeség, ha úgy döntöttetek h ezt csináljátok! ez is egy ilyen apró praktika :) ugyanis az egy férfinak nagyon jó, hogy több csaj is oda van érte. ha kipróbál valakit, akkor ne az legyen h kérdezgeted hogy s mint, ki, milyen volt, hanem szerezz be gyorsan te is magadnak egyet, és az majd neki is olyan rosszul fog esni, és egyből nem érzi majd annyira "nyeregbe" magát.

azt tanácsolom, gondoljátok át, beszéljétek meg közösen, és remélem jól fogtok dönteni.

sok szerencsét! ;)

2009. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veled akar kísérletezgetni?
2009. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én az életem odaadnám érte mert annyira szeretem és megértem h kell az h kiélje magát ezt ős is mondta de azt is h nem tudná elviselni ha elvesztene de fél attól h 10 év múlva történik meg amikor már gyerek és közös életünk lenne ezért akarja ez előtt kiélni magát és mind -e mellett velem akarja leélni az életét
2009. aug. 22. 14:37
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
a sok tiltó szó ellenére bele fogsz úgyis egyezni és egy életen át benned lesz a tüske azért amit tett, semmi sem lesz ugyanolyan, ha nem lép le hamarabb egy másik nővel.
2009. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

írod h milyen nagyon szereted. arra nem gondoltál h milyen érzés lenne az, amikor abban a 3 hónapban nincs veled, és a tudat h épp más nővel van?

nagyon fasza h te is pasizhatnál, de neked erre nincs szükséged pont azért mert szereted, amint írtad is.

abban egyetértek vmelyik előttem szólóval, hogy aki szerelmes annak nem kell más. nah meg aki szerelmes nem is nagyon nézné jó szemmel hogy a párja mással van, nem mondja neki h pasizzon, stb.

nekem eléggé megingana benne a bizalmam.

meg kérdés h ha a 3 hónap alatt rákap a dolog ízére, nem fogja-e folytatni melletted, vagy nem mondja-e azt, hogy "bocsi drágám, de inkább ne álljunk vissza"

2009. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!