Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretheti még a barátnőjét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dóri Scene kérdése:

Szeretheti még a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Van egy srác, és most van barátnője. Facebookon szoktunk beszélgetni, és elmodta, hogy már tavaj is nagyon bejöttem neki, de tudta, hogy még fiatal lettem volta hozzá. Ő 19 éves, én 15 leszek. Nagyon aranyos és kedves. Tegnap majdnem szakított a bnőjévek, mert idegesíti hogy nagyon nyávogós... Mondta, hogy ha nem lenne kapcsolatban már lekapott volna. Szerint nagyon szép vagyok, meg minden. Mondta hogy szerinte fogunk mi még egymáshoz közelebb is kerülni ha úgy adódik, hogy mindketten szinglik leszünk. Eddig csak 2 bnője volt, és nem az a megcsalós fajta... Szerintetek szerthti még a barátnőjét, vagy csak dísznek van már mellette?? N

2012. máj. 18. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha MAJDNEM szakított vele akkor szerintem nemcsak dísznek van! de tény hogy amit itt leírtál, hogyha neked is bejön akkor add a tuttára valahogy mert így se előre se hátra nem mentek...
2012. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!