Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretheti az új barátnőjét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretheti az új barátnőjét? Van ennek még jövője?

Figyelt kérdés
A történet röviden. Kapcsolatban voltam egy sráccal de én akkoriban felrúgtam mindent a volt barátom miatt. Ezzel a sráccal nem romlott meg a viszonyunk de nagyon rosszul esett neki, hogy ezt tettem és volt idő, hogy nem beszéltünk egymással viszont azt mindig is tudtam, hogy szerelmes. Most szakítottam a barátommal, rájöttem, hogy csak a másik srácot szerettem,de féltem bevallani magamnak is. Most barátnője van pár hete. Elmondtam neki az érzéseimet, szerintem nem szerelmes a mostani lányba mert ha az lenne nem hagyná, hogy beszélgessünk, hanem "lekoptatna" de ő nem ezt teszi, hanem beszélget velem az érzéseimről, a múltbéli dolgokról. Sajnos nem bízik meg bennem sem az biztos és talán emiatt nem mer lépni. Van ennek még jövője vagy adjam fel és törődjek bele, hogy egy balfék voltam?
2011. aug. 5. 20:53
 1/2 netzsaru ***** válasza:
Tudod hogyha van barátnője neki kell meglépnie az első lépést hogy beszéljen a mostani barátjával hogy mi a helyzet. Neked nem lenne szabad hogy bele avatkozz, várj egy kis időt hogy fel tudja dolgozni. Ha meg nem meri elküldeni a bnőjét akkor meg nem érdemel meg, lesz olyan aki sokkal többet ad érted. :)
2011. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez már csak a srácon múlik. Te itt már nem tehetsz semmit.

Igaza van hogy nem bízik már benned ezért. Tényleg elég egy vadbarom voltál hogy ilyet tettél.

Várj, és semmiképp se avatkozz bele. Ez már csak rajta múlik. Te elmondtad az érzéseidet neki, ő meg majd dönt. De ha úgy dönt hogy ő már a másik lányt választja, akkor se avatkozz bele, ne próbáld meg szétválasztani.

2011. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!