Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretheti a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Épp arról megy a vita, hogy van egy srác, aki 26 éves, és 4 éve van egy 23 éves barátnője, majdnem 100km választja el őket, a srác havi szinten 2× megcsalja, úgy hogy lefekszik másokkal. Erről mi a véleményetek? Mert szerintem egyáltalán nem szereti a csajt. De a barátnőm, aki régebb óta ismeri a pasit, ő azt állítja hogy attól még imádja a barátnőjét. Hát, szerintem ha valaki szeret valakit, nem csalja meg, és tiszteli annyira hogy nem csalja meg. Nem de?


16L


2010. ápr. 27. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
férfiaknál máshogy megy a dolog. fa*sz feláll ész megáll. remélem érted.
2010. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jaja ahogy mondod de nagyon sok ilyen fiu van és sok birka lány aki ezt eltűri :D amit szeritem nem kellene de hát ők tudják hogy mit csinálnak
2010. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól még szeretheti... Sajnos a fiúk ilyenek... Nem birnak magukkal,az ösztönneikkel... És lehet nem elég neki az,amit a csaj nyújt. Gyakran találkoznak?


20/L

2010. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nem igazán gyakran.. de ez a srác hibája, mert nem akar vele sűrűn lenni
2010. ápr. 27. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Én eleve nem csalok meg valakit,akit szeretek...Szóval nem hiszem el,hogy ő szereti a lányt!Bár attól,hogy imádja,valóban lehet,hogy nem kapja meg azt az ágyban,amire vágyik és ezért lép félre! Mert a szerelem az egy dolog,de a szex is hozzátartozik,a jó szex!Enélkül nem biztos, hogy hosszabb ideig működik a kapcsolat.De mindig vannak kivételek.
2010. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szeretheti, igen... Oda-vissza lehet érte.

Nem bírom felfogni, hogy a sok birka hogy meri feltételezni, hogy "szerelem nélkül nincs szex"... Már hogyne lenne??? Még izgalmasabb, jobb is így! Persze ez a puhap.csű, vagy ronda kanoknak felfoghatatlan...

Én is szerettem a barátnőimet, de ha úgy adódott, félreléptem... Miért? Csak! Ezt diktálták az ösztöneim, és valljuk be, a szex mindenkinek jól esik!


-ReapeR-23/F

2010. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez nam kapcsolat, ha a srácot érdekelné a csaj gyakran találkoznának és nem csalná. A lány se lehet túl szerelmes különben nem osztozkodna, ez csak egy látszat kapcsolat. Egyszerűen kényelmes azt mondani hogy van egy párkoapcsolatuk.
2010. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!