Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tudnék csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tudnék csinálni hogy megszerezem?

Figyelt kérdés

Az van hogy Úgy érzem életemnél is jobban szeretek egy lányt.Körülbelül 8 hónapja.Régen egy óvodába jártunk akkor jóba voltunk már amennyire emlékszem.Most nyár óta hogy újra megismerkedtünk Érzem a Vonzódást iránta.Azt mondta amikor beszéltem vele tetszik nekem és azt mondta hogy régen tetszettem neki csak lekéstem mert volt pasija.Azóta már egy pár pasija volt de akkor is rendszeresen beszéltem vele meg hazakísérgettem.Meg 2-szer össze is vesztünk de utána kibékültünk.Most is van pasija.Amikor ma Beszéltem vele szóba került az hogy mindent megteszek érte meg ilyenek és hogy miért teszem ezt,én meg meg mondtam neki mert szeretem.De azt mondta hogy nem meg legyünk csak barátok.Ezt én nem bírom elfogadni és bármit megtennék hogy az enyém legyen és képes vagyok érte változni.

Szerintetek mit tegyek? 14/F



2012. máj. 13. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:

sose lesz a tiéd!

14 évesen pedig inkább aludjál fél1kor

2012. máj. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki.
2012. máj. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
00:33 az már megvolt,nemet mondott.
2012. máj. 13. 00:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nemet mondott, tartsd tiszteletben. Várj, mást nem nagyon tehetsz, vagy továbblépsz.
2012. máj. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor mond neki ,hogy egy laza kufirc belefér? barátod nem tudja meg
2012. máj. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nem, az nem, de szerintem ne változz meg egy lány kedvéért. Szeressen téged olyannak, amilyen vagy. Magadnak felelj meg, ne másoknak!
2012. máj. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
1-3. osztályig próbálkoztam az egyik osztálytársammal... Amikor legutoljárra is nemet mondott leszartam, ott hagytam és csak barátok vagyunk :D
2016. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!