Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » H lehet ezt végig csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H lehet ezt végig csinálni?

Figyelt kérdés

1 évig voltunk együtt igazi nagy szerelem volt a miénk. a dolgok nagyrészében egyet értettünk gyönyörű időszak volt. De én elég hisztis voltam mert sok változás van most az életemben és nem voltam rendben lelkileg ezért rengeteget veszekedtem vele amibe beleunt. De én azt érzem h én nem vagyok az, akinek ő látott már a végén. Néha azt gondolom h ő a tökéletes és nem tudom elképzelni az életem mással. Néha meg h voltak az idegesítő dolgai, amiktől most megszabadultam és de jó, nem kell ezen rágódnom. De melyik az igazság? Vajon el lehet vkit felejteni akibe még mindig szerelmes vagy, de kimondta h legyen vége? Ő is szerelmes de már nem tud hinni a kapcsolatunkban, mert én annyit kételkedtem benne. H felejtsem el?

köszönöm!


2012. máj. 6. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Várj egy picit, hátha lehiggad és beszéljétek át akkor, nyugodtan
2012. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nála ez nem hirtelen felindulásból volt. Ha egyszer eldöntötte akkor így van. Legalábbis jódarabig. De igazság szerint ha most azt mondaná kezdjük újra nem akarnám. Mert azt érzem h kell fejlődnöm és neki is, néhány dologban amiben egymás mellett nem tudtunk, de ha megtennénk akkor nem lennének gondjaink aztán...
2012. máj. 6. 22:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben megadtad a választ. kezd neki aminek vele nem tudtál és ha ugy hozza a sors, majd összejöttök ujra. Ha nem, lehet más szerelmet találsz
2012. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!