Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem változom azért hagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem változom azért hagy el, ha megváltozom, meg azért. Hogy kell csinálni, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Folyamatosan a szakítással fenyeget, ha nem úgy öltözöm, viselkedem ahogy akarja, mert neki nem kell r*banc és szabályosan szakít.

de amikor meg mindenben megfelelek neki, újakat talál ki, eltelt 2 év, most meg azért akar szakítani, mert teljesen feladtam magam, és már meg lenéz, semmibe vesz, nem is szeret.


szóval?

tudom, hogy van olyan felállás, hogy szakítsak én.

ezt hagyjuk most ki.

ha kell vegyük úgy, elvi síkon kérdezem, tekintve, hogy épp szakítunk.


2012. máj. 10. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint bármit teszel, nem felelsz meg neki, ez a pasi nem szeret téged,azért keresi a kifogásokat.
2012. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de vajon miért nem szeret. két éve.
2012. máj. 10. 23:08
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy tudsz olyan tenni vagy úgy viselkedni, ahogy neki megfelelne ezekután. Annyira átlátszó, hogy csak a hibát keresi, nem nem is keresi, hanem kitalálja benned. Nem tudod úgy csinálni, hogy jó legyen. Illetve mégis, de ezt kérted, hogy hagyjuk ki. Pedig ez lenne a megoldás, ha nem akarsz érzelmileg teljesen nulla lenni, és teljesen elveszteniaz önbecsülésedet, mert ha maradsz ebben a "kapcsolatban" ez lesz a vége. Én a helyedben nem dolgoznák azon, hogy megmentsem ezt, mert ha szeretne, nem akarna megváltoztatni Téged, elfogadna olyannak, amilyen vagy . Plusz ilyen emberrel jövőt sem lehet tervezni.
2012. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg van melletted még pár csaja, viszont tudja, hogy te teljesen bele vagy zúgva, és téged akármikor megkereshet, ha épp nincs senki, akit megdughatna. Ezért nem szakított még veled.
2012. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, miért nem szakítasz vele? Mondj már erre egy épkézláb indokot. Kíváncsi vagyok. Te magad mondtad, hogy semmi nem jó neki. Ez a felállás neked jó? Jól esik? Látod, hogy semmit nem tudsz tenni. Miért tűröd el ezt? Miért nem szakítasz?
2012. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
azért nem szakítok, mert az neki meg sem kottyanna.
2012. máj. 10. 23:29
 7/16 A kérdező kommentje:

"Annyira átlátszó, hogy csak a hibát keresi, nem nem is keresi, hanem kitalálja benned. "


ez annyira igaz.

2012. máj. 10. 23:30
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Neki meg sem kottyanna? És? Nem is az ő életével kell foglalkozni, hanem a tieddel. Nyilván jobb érzés lenne, ha szenvedne, de mivel le se szar téged, ezért nyilván nem fog.

Egyébként az se kottyan meg neki, ha vele vagy. Ugyanis neki édesmindegy, hogy ott vagy e vagy sem..


Ha neked ez jó, akkor csak gratulálni tudok. Meg is érdemled, hogy vele maradj, és ne legyél boldog.

2012. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

szóval ebből nem lehet semmit kihozni :(


még egy stílusos szakítást sem :(


kihasználtak, átvertek és ő csak röhög a markában.


egy bűnöm van. hogy én szerettem őt.

2012. máj. 10. 23:35
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Most ő röhög a markába, hosszú távon viszont te. Ugyanis ezután szagról megérzed az ilyen alakokat, nem osztogatsz más ilyennek esélyeket. Röhögjön csak, te viszont hasznosíthatod a mellette megélteket a jövődben. És nem két gyerekkel a szoknyád szélén sírod végig az életedet.
2012. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!