Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem változom azért hagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem változom azért hagy el, ha megváltozom, meg azért. Hogy kell csinálni, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Folyamatosan a szakítással fenyeget, ha nem úgy öltözöm, viselkedem ahogy akarja, mert neki nem kell r*banc és szabályosan szakít.

de amikor meg mindenben megfelelek neki, újakat talál ki, eltelt 2 év, most meg azért akar szakítani, mert teljesen feladtam magam, és már meg lenéz, semmibe vesz, nem is szeret.


szóval?

tudom, hogy van olyan felállás, hogy szakítsak én.

ezt hagyjuk most ki.

ha kell vegyük úgy, elvi síkon kérdezem, tekintve, hogy épp szakítunk.


2012. máj. 10. 23:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen faszit.Nem változik meg.Mindig újabb és újabb kifogása van.
2012. máj. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
más nővel meg más?
2012. máj. 11. 01:04
 13/16 anonim ***** válasza:
Valószínű. Más nővel ugyanezt teszi..
2012. máj. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, más nővel más. Az elején. Ahogyan veled is más volt, mert ha ilyen lett volna, szóba sem állsz vele. Ugye?
2012. máj. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
igen
2012. máj. 11. 01:36
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne jó, ha hagynád menni. Úgyis csak ürügyet keres, hogy téged hibáztathasson.
2012. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!