Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Szeretitek ezt? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek ezt? (lent)

Figyelt kérdés
Szeretitek ha egy lány, akivel még csak ismerkedtek, kicsit csipkelődik?? Nem veti el a sulykot, tudja hol a határ, de mégis... :)) Ilyenkor miket mondhat egy lány, hogy ne sértsen meg titeket?? 16L

2012. máj. 8. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
lány vagyok, bocsi, hogy írtam ide, de én is kíváncsi vagyok erre
2012. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bármit mondhat, de a legjobban azt szeretem, ha húzza az agyamat.

Ha okoskodik, sznoboskodik, sértő, vagy övön aluli ütéseket próbál bevinni, vagy egyszerűen csak unalmasak és bénák a beszólásai akkor nálam hamar megszívja.

2012. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja: "a húzza az agyamat" alatt nem azt értettem, hogy megpróbál felidegesíteni. Előző voltam.
2012. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem tetszik egy lány,aki így csipkelődik velem,nekem mondjuk már régebb óta tetszik,de ezt nem tudja. Mostanság én is azt érzem,h érez irántam valamit. Nekem bejön,h ezt csinálja,örülök neki,persze csak azért,mert maga a lány is bejön,ha nem jönne be,akkor nem biztos h örülnék neki...
2012. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha a fiú külseje a cél, és azon próbálsz "csipkelődni" az nem lesz pozitív. de minden más hétköznapi élethez tartozó dolgon lehet. pl elsétál 1 kissé telt idős hölgy az utcán és mutatni a fiúnak : Élveznéd a reggeli kelést mellette igaz?- mivel a fiu válaszolhat esetleg azzal, hogy : melletted jobb lenne.
2012. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kerüld a kinézet, pénisz méret, anyagi helyzeti csípkelődéseket és nem lesz gond.
2012. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mink nem szeressük.

Mé tik szeretitek?

(amúgy azt vettem észre,hogy szeretitek ha kicsit dominál a másik...)

2012. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én nagyon nem szeretem!
2012. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudd, hogy hol a határ, veszélyes is lehet.
2012. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!