Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Inkább a teltebb lányoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Renikeh kérdése:

Fiúk! Inkább a teltebb lányokat szeretitek vagy a vékonyabbakat?

Figyelt kérdés

Bocsi,a sok kérdésért ,de ez egy esszémhez kell..

Irjatok:)


2012. máj. 4. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt szeretem ha csinos derekuk van, ne lógjon a háj rajtuk, de ne is látszon ki az összes bordája.
2012. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Átlagos. Vagyis az arany középút. Se túl ilyen, se túl olyan.
2012. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönm a válaszokat.Ha már itt tartunk egy ilyen poci (nem kaptam jobb képet),vagy valamivel kicsit teltebb tetszik nektek?
2012. máj. 4. 18:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Utálom az ilyen kérdéseket. Egyrészt azért, mert mindennap megkérdezi valaki, másrészt pedig nem is lehet rá igazán válaszolni.


Eleve a kérdésfeltevés: "teltebb" vagy "vékonyabb". Mitől teltebb ill. vékonyabb, mert valamihez viszonyítani kell?


Ha esszét írsz, akkor legyél objektívebb: linkelj be mondjuk 10 képet, amiken a "csontváztól" a "zsírbálnáig" minden megtalálható a köztük levő átmenetekkel együtt és mindegyik testalkatot pontozni kellene egytől tízig. Az eredményeket pedig összesíted és egy egyszerű statisztikát csinálsz belőle. Nem pedig hagyod, hogy mindenki fossa a szót a vakvilágba.


Itt is egy példa: Ha én a "vékonyabb" alatt a ropilábú, mell nélküli, kisfiútestű lányokat értem, míg a "teltebb" alatt egy olyan lányt, akinek van feneke és melle, de emellett még van dereka is és lapos hasa, akkor értelemszerűen a "teltebb"-et fogom beírni.

DE ha a "vékonyabb" alatt egy homokóra alkatú, sportos csajt képzelek el, míg a "teltebb" alatt egy hájhurkás, csüngőhasú disznót, akkor pedig a "vékonyabb"-at fogom beírni...


Vagyis, a kérdésedre nem lehet válaszolni!!!!!

2012. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Oké!

Köszi a segítséget!:)

2012. máj. 4. 18:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez tényleg kicsit "izé" kérdés mert kinek mi a vékony és a teltebb :)


A telt nálam max (!) ilyen:


[link]


Nincs úszógumi, nem lóg a háj. Ez nekem még bőven szexis :P

2012. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Na akkor ,hogy érthetőbb legyen:

Itt egy vékony lányról kép:

[link]

Itt egy (több) teltebbé:

[link]


Melyik inkább kettő kép közül?

2012. máj. 4. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Csakis a vékony.
2012. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a teltebb... egyéni ízlés kérdése :)
2012. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam ez a max: [link]


Ennél teltebb lányok nem jönnek be.

Mondjuk nekem nagyon bejönnek a vékony lányok, valakinek az már túl vékony, nekem az jön be. :)

2012. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!